Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak, mivel foglaljam...

Mit csináljak, mivel foglaljam le a gyereket hogy hagyja aludni az anyját? 2,5 éves

Figyelt kérdés
Korán alszik mert fáradt. Nem hagyja aludni piszkálja, haját húzza ha meg elveszem őt onnan sikít. Már nem tudom mitcsináljak
2018. márc. 10. 21:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Ezt követem. Reggel muszáj mindenkinek korán kelnie, mert a kisasszony addig nem nyugszik amíg valaki alszik. Aztán, mint aki jól végezte dolgát elmegy játszani.
2018. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32%
Ezt követem. Reggel muszáj mindenkinek korán kelnie, mert a kisasszony addig nem nyugszik amíg valaki alszik. Aztán, mint aki jól végezte dolgát elmegy játszani.
2018. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
9%
Kicsi gyerek Ilyenkor ez van, ezt kell szeretni. Az anyját akarja és kész. A fáradság egy dolog, a pici az első. Ezzel jár az anyaság.
2018. márc. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Mi ugy oldottuk ezt meg, hogy addig a nappaliban van az apukajaval, ha kell, en az ajtot is bezarom. Ilyen nincs, hogy nem hagy pihenni, kelek hozza szinte minden ejjel tobbszor, miota megszuletett, neha nekem is szuksegem van pihenesre. Nalunk van, hogy a nappaliban lefekszik a ferjem pihenni, es mi ott vagyunk korulotte a 2 evessel, aki idorol idore beprobalkozik, odamegy, de elterelem a figyelmet jatekkal, konyvekkel. 2,5 evesen biztosan elvezne pl. a konyvekben a rajzokon a mutogatast, hogy ni micsoda, keresseg meg, hol van, nevezze meg, ki mit csinal. Lehetne arra az idore egy kulon jatekotok, amit egyutt csinaltok. Van rajzolni tanito mondokas konyv, ugralos lo, vagy benti motor, lehet fozest imitalni, szerepjatekozni, valahogy erdekesse tenni neki az idot, vagy csak megmondani neki, hogy foglalja el magat, es hagyni az elso alkalmakkor kicsit nyuglodni. Biztosan sok jatekotok van otthon, es fel tudna magat talalni, ha akarna.
2018. márc. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Miért lennék ezért hülye?:D
2018. márc. 10. 22:10
 6/22 anonim ***** válasza:
47%
Te tetted fel a reggel felebredos kerdest is?
2018. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerűen szólj rá, hogy nem szabad és ne hagyd neki (egy ilyen idős már rég tudja, mit jelent, ha valamit nem szabad megcsinálni). Inkább egyszer ébredjen fel a feleséged a sikítozás miatt (én felkapnám és átvinném másik szobába vagy akár ki a lakásból, ha nem lehet elvonulni), minthogy soha ne legyen nyugta
2018. márc. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
#7 Ma regisztráltam
2018. márc. 10. 22:15
 9/22 anonim ***** válasza:
14%

Harom gyerekem van. Mar nagyok. Biztos, hogy ezt nem csinaltam, hogy szepen nyugodtan aludjak, ok meg ebren:)


Borzalmas idobeosztasok, felfordult szokasok. Esti meset nem mondtok anyukanak?😜

2018. márc. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
5%
Anyuka faradt, oda ne rohanjak
2018. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!