Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak, mivel foglaljam...

Mit csináljak, mivel foglaljam le a gyereket hogy hagyja aludni az anyját? 2,5 éves

Figyelt kérdés
Korán alszik mert fáradt. Nem hagyja aludni piszkálja, haját húzza ha meg elveszem őt onnan sikít. Már nem tudom mitcsináljak
2018. márc. 10. 21:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
96%
Szánalmas, amit itt páran leművelnek. Egy anya nem lehet fáradt? Egy férj nem segítheti elő azt, hogy a felesége kipihent legyen? Ja, hát ha ez nálatok így van, akkor szóljátok csak le azt, akinek nálatok emberibb élet jutott, ugye? :D
2018. márc. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
14%
Nalunk aztan nem volt panasz a segitsegre. A ferjem odaallt mindig. Ejjel-nappal. De ez rohejes.
2018. márc. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%

Hát nekem is előfordul (2,5 éves a kislanyom), hogy kidolok korán. Pl havi egyszer a nehéz napokon, mikor egyszerűen tetőtől talpig mindenem fáj. Illetve 2,5 év alatt előfordult, hogy megfáztam. Vagy a gyerek volt beteg és virrasztottam. És igen, elmentem aludni este hatkor ha álmos voltam és apa játszott a gyerekkel. Normálisak vagytok, hogy gázosnak tartjátok ezt??? Remélem csak trollkodás, mert ha nem, akkor hányadék emberek vagytok.

A kérdésre válaszolva: ennyi idősen azért úgy eleve fura ez a sikítás meg hajhúzás. Ne csak azert ne csinálja mert anya pihenni akar, hanem mert eleve ne viselkedjen így. Ha kell, ezerszer hozd ki az anyja mellől és ezerszer magyarázd el neki, hogy nem viselkedhet így. Próbálkozik nyilván többször, de ha következetesen jársz el, fel fogja fogni, hogy nincs értelme mert nem ér célt. Az elfoglaltság meg olyasmi legyen, amit nagyon szeret csinálni. Olvass neki mesét ha meghallgatja, vagy játsszatok amivel szeret, de ezt te tudod csak, hogy mivel lehet lefoglalni. A viselkedését kell rendbe tenni, nem figyelemeltereléssel hanem konkrét problémamegoldással, mert már elég nagy hozzá, hogy elkezdjen megtanulni alkalmazkodni és viselkedni. A játék utana jöhet, ha már felfogta ezt

2018. márc. 11. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
3%
A gyereknek anyarsvsn szüksége elsősorban. 2,5 eves, ezt már megszokhattatok volna. En is hulla vagyok, ráadásul már dolgozok is. De amig o nem alszik én se dolok ki..
2018. márc. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
84%
Na a sok ősanya megkapta a lepontozást hálistennek. Sosem lennék ilyen begyöpösödött. Ha aludni akarok és tudok, mert ott az apja, akkor alszok. Pont úgy, ahogy el tudok menni fodrászhoz, körmöshöz, kozmetikába, vagy simán csak "énidőt" akarok. Robot házimámik vagytok.
2018. márc. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
56%

Az osanyazo is megerkezett :D En amugy annak tartom magam :D de a pihenes az pihenes, megis mibol adjon egyanya, ha full ki van merulve? Az oke, hogya gyerek az, akinek a szuksegleteit legtobbszor idobeli sorrendben az elso helyre teszik, hiszen o meg nem onellato, de attol neg a csalad tobbi tagjanak nem kell a faradtsagtol osszeesnie, es csakis a gyerekhez alkalmazkodnia, hogyan lehet hulla faradtan nyugalommal, turelemmel, mosolyogva letezni a mindennapokban?


Ertem azt is, aki maga ele helyezzi minden esetben a gyereket, de annak vagy vegtelen energia all a rendelkezesere, vagy olyan a gyereke, hogytud mellette maskor pihenni.


Szovalszerintem az a jo, ha minel elobb megtanulja, hogy van egy bizonyos helyzet, amiben anyat hagyjuk pihenni.

2018. márc. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
85%

14-es, senkit nem érdkeel a mártírkodásod.


Én ha álmos vagyok, vagy beteg, akkor alszok. Pont, NEM magamnak szültem a gyereket, hanem KETTŐNKNEK, ergo nyugodtam el lehet az apjával is a lányom.


De ő el is van, hálisten nem szoktattam rá, hogy állandóan rajtam kell lógni :D

2018. márc. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
65%

"A gyereknek anyarsvsn szüksége elsősorban."

Lósz*rt. A gyereknek a SZÜLEIRE van szüksége elsősorban. Legalább is ha nem csak anyára van rátapasztva folyamatosan, meg ha apa nem húzza ki magát minden alól azzal, hogy "olyan kicsi, még nem tudok vele mit kezdeni" meg hasonló marhaságok. Éppen ezért nálunk mindkettőnk megteheti azt, hogy este korábban megy lefeküdni, mert akkor a másik foglalkozik a gyerekkel.

2018. márc. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
42%
Vicces hogy anyuka már tízszer kialudta magát, a válaszolok közben meg itt vitatkoznak.
2018. márc. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
51%

14-es, senkit nem érdkeel a mártírkodásod.


Én ha álmos vagyok, vagy beteg, akkor alszok. Pont, NEM magamnak szültem a gyereket, hanem KETTŐNKNEK, ergo nyugodtam el lehet az apjával is a lányom.


De ő el is van, hálisten nem szoktattam rá, hogy állandóan rajtam kell lógni :D

2018. márc. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!