Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak, mivel foglaljam...

Mit csináljak, mivel foglaljam le a gyereket hogy hagyja aludni az anyját? 2,5 éves

Figyelt kérdés
Korán alszik mert fáradt. Nem hagyja aludni piszkálja, haját húzza ha meg elveszem őt onnan sikít. Már nem tudom mitcsináljak
2018. márc. 10. 21:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
#17, 20 attól még hogy kétszer írod le nem lesz fogganatja:))) és képzeld nem lóg rajtam, barkire ra tudom bízni. Nem vagyok osanya se:)) csaszarral szültem harant fekvésű volt- egy osanya megfordítatja hogy aterezze a szülést :)) negy honapig volt anyatejes- ebből végig en szívtam a tejet és úgy kapta mert a szopinal őrjönges volt, osanya mar tanacsadoba ment volna. 3-4 orakat aludtam max. Tudom mi az a fáradtság de ez sose volt gond nekem, mert ez az egész róla szól..Szóval ne itelkezz feleslegesen.
2018. márc. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
#13 Nem szokott így viselkedni
2018. márc. 12. 21:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!