Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen 5 hónapos babátokkal a...

Milyen 5 hónapos babátokkal a napirend?

Figyelt kérdés
Hánykor kel reggel? Mennyi ideig bír ébren lenni? Hányszor eszik? Mikor fektetitek le? És kel-e éjszaka?
2018. márc. 20. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 gyerekem van, mindkettő 6 körül kelt reggel, ezután tartották, hogy 1,5 óra ébrenlétet követett 30 perc alvás, kivéve 1x, első babámmal 2. alvás idején voltunk sétálni ahol többet aludt, a kicsi nem aludt kint többet de neki a 3. alvása nyúlt meg kicsit jobban. 7-kor fürdettem mindkettőt. Enni a nagyobb 3 óránként evett napi 5x és éjszaka nem kért már. Voltak átaludt éjszakák de sokszor felkelt forgásra, meg fogzásra. A kicsi 4 óránként evett összesen 6x, éjszaka is kelt enni, de ő más miatt nem is szokott felkelni.
2018. márc. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6-8 között kelés.3-4 óra közötti időt fent van, aztán 10-12 között alszik fél órát.Délután még 3-5 között egy órát és este 9-10 között alszik el rendesen.Az éjszakát végigalussza és 6x eszik egy nap.
2018. márc. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor az első választadóhoz nagyon hasonló a babám. Nekem is 1.5-2 órakat van fent nagyobb nyűgösség nélkül. 30-40 percet alszik aztán. Ritkán 50et. Csak akkor alszik hosszabbat, ha séta van. De a gondom, hogy ezt csinalja éjjel is... kb 2 órankent megebred..
2018. márc. 20. 14:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor teszed le este aludni?
2018. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fél9-9. Próbaltuk kicsit még ezt is kitolni, de nagyon sírós-nyűgös. Nem tűnt úgy, hogy bírná tovabb.
2018. márc. 21. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!