Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Eliza vagy Viktoria? Melyiket...

Eliza vagy Viktoria? Melyiket valasszam szerintetek ezek alapjan?

Figyelt kérdés

Abban segitsetek, hogy melyiket valasszam ezek alapjan:


Mindketto nagyon tetszik, az Eliza kicsit jobban, gyerekkorom ota az egyik kedvenc nevem, de valahogy ugy erzem, a Viktoria jobban passzolna a kislany szemelyisegehez (ez ilyen megerzesszeruseg). A ferjemnek mindket nev tetszik. Ti ebben az esetben hogy dontenetek a helyemben?


(Tehat nem az a kerdesem, hogy ti melyik nevet adnatok, vagy sem a sajatotoknak, hanem hogy ezek alapjan az en esetemben melyik lenne vajon a jobb dontes).



2018. márc. 22. 10:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%
Én a Viktóriát adnám de az Eliza Viktória egyben is szép!
2018. márc. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
Bár nem szeretem a Viktóriát, HIGYJ a megérzésedben! Add azt :)
2018. márc. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sorsolással. Egyébként nekem a Viktória hangzásra kicsit jobban tetszik, de szerintem túl gyakori (Érdekességként, középsuliban 4 Niki volt az osztálytársam, és 3 Viki és egyszerre, szal emiatt inkább az Elizát adnám de az meg picit külföldiesebb hatású nekem valamiért mint a Viktória, szal a számomra külföldies hatása miatt azt sem annyira adnám, de nemtom.). De egyébként lehet egymás után a kettő keresztnév is.
2018. márc. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Viktória
2018. ápr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!