Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy reagáltatok volna...

Ti hogy reagáltatok volna ezekre a mondatokra?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm mondta ezeket, és azóta is ezen gondolkozom, kicsit rosszul esett, és érdekelne mások véleménye, hogy ez mennyire lehetett rosszindulat, vagy csak én vagyok túl érzékeny. 1. Sose gondoltam volna, hogy neked előbb lesz gyereked mint nekem. 2. Ha te meg tudtad szülni, akkor biztos, hogy nekem is menni fog. 3. Nem vagy szomorú, hogy fiú lett?
2018. márc. 22. 11:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Ez erdekli. Mi a gond? Megkerdezte oszinten. Miert jobb, ha csak a sablonokat kerdezi?
2018. márc. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

1. Mivel 8 éve férjnél vagyok, te meg évek óta egyedül vagy, szerintem egyértelmű volt.

2. Kösz. 😄

3. Nem, majd a következő lány lesz!


Nem kell ezeken megsértődni, szerintem nem bántani akart ő sem, csak bénán fogalmazott.

2018. márc. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az első két mondatot olyan lekicsinylőnek érzem, mintha egy darab ...-nak gondolna magához képest. A kérdés pedig szerintem nagyon gáz, nem is értem, hogy lehet ilyet kérdezni, ezzel azt sugalmazza, mintha egy fiú nem is lenne jó, vagy nem tudom. De lehet csak én gondolom túl..
2018. márc. 22. 11:53
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

1. Miért? Annyira rondának gondolsz?

2. Reméljük!

3. Miért lennék?

2018. márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

1. Ez igzy sikerült ;)

2. Császármetszésem volt Úgyhogy ez kilőve :P

3. Miért lennék szomorú?egészséges,vidám, mi kell még?

2018. márc. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Neki most van uton a baba, vagy meg nincs egyaltalan gyereke, csak szeretne? Aki rosszindulatu, annak van igazan szuksege szeretetre. Be van zarva a sajat fejebe, ilyen gondolatai vannak, es meg ki tudja, milyenek, nagyon egyedul erezheti magat, vagy nagyon faradt, kimerult lehet, csalodott valamiben, es ezeket probalja radvetiteni. En sajnalom, aki ilyen, lelkileg az ilyen ember szerintem nincs rendben.
2018. márc. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Bizonyára volt előzménye, de ezeket csak ti ismerhetitek.

1.Például ő régebb óta tervezte mint te, ezért nem gondolta volna hogy neked előbb lesz.

2.Vagy mivel te betegesebb vagy kevésbé jó erőben vagy mint ő, alacsonyabb a fájdalomküszöböd, ezért úgy gondolja neki is menni fog. Szerintem ezzel nem téged akart lehúzni hanem magát biztatni.

3. Ő valószínűleg lányt akar vagy tudja rólad hogy azt preferáltad volna az ezért kérdezte így. Vagy pont nem tudja hogy mit szerettél volna ezért rákérdezett csak nem a legjobban.


Azért fura hogy a te barátnőd mégis én feltételezek jó szándékot a kérdései mögött.

2018. márc. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Engem is értek ilyen jellegű hozzàszólàsok, én is kiakadtam, viszont nem baràtnőmtől. Szerintem ebben semmi jó indulat nincs...
2018. márc. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez nem barátnőhöz méltó. Én pusztán irigységet látok benne.
2018. márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

1. Én meg sose gondoltam volna, hogy ekkora gyökér vagy.

2. Ekkora testtel ez nagyon valószínű.

3. Anyád nem volt szomorú, amikor megszülettél?

2018. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!