Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit reagáltatok volna egy...

Ti mit reagáltatok volna egy ilyen helyzetben? Még mindig nem térek magamhoz, hogy ilyesmi megtörténhet.

Figyelt kérdés

Ma délelőtt séta közben odajött egy kb. 4-5 éves forma kislány kéregetni, közölte, hogy adjak pénzt, kb. 2-3 méterre volt az anyja, nem volt túl bizalomgerjesztő még 3-4 hasonló nővel.

Bármennyire is sajnálok egy gyereket, de nem az övé maradt volna a pénz tuti, és ráadásul féltem elővenni a pénztárcámat az anyja és a többi nő miatt. Kikerültem a babakocsival, és mondtam, hogy nincs kislány nálam, ha kell adok zsemlét (az volt a szatyromban). Erre a kislány szó szerint leköpte az egy éves kisfiamat (!!!) és elrohant, én pedig olyan szinten megdöbbentem és lefagytam, hogy semmit nem tudtam reagálni, még a nők felé sem, amúgy ők is elmentek amire magamhoz tértem, törölgettem a kisfiam, és szégyen nem szégyen sírva fakadtam. Azóta is sírok ha rágondolok a helyzetre, és nagyon dühít, hogy nem tudtam megvédeni a gyerekemet, mindenféle kavarog a fejembe, nagyon hibáztatom magamat, de fel is vagyok háborodva, hogy megtörténhet ilyen...

Ti hogy reagáltatok volna? Borzasztó érzés, hogy nem csináltam semmit.


2015. szept. 29. 12:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Mit is csinlálhattál volna? :( Sajnos semmit... Még a végén meg is vertek volna, ha leállsz veszekedni. Sajnos ez van, ilyenek, erre tanítják a gyerekeiket is otthon. Engem is köptek már le utcan, mert nem adtam cigit...Nekem is rosszul esett, elhiszem, hogy kiakadtál, mikor a gyerekedet köpte le...Próbálj megnyugodni és nagy ívben kerülni ezt a csodás népséget...
2015. szept. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%

jobb ha ilyenkor szépen továbbmész.

ha rászólsz, akkor még neked jönnek a kisebbségiek késsel, egyébbel!

ne sétálj arra többet, mást sajna nem tehetsz

2015. szept. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%

:( olvasni is rossz.

sajnos semmit nem tehettél, ha már elmentek, őszintén szólva négy emberrel szemben, még ha nők is, én sem tudom mit tettem volna...alapvetően egy gyáva kukac vagyok, és mindig inkább elbujdosok sírni, de a gyerekemről lévén szó, most úgy gondolom, nem hagytam volna szó nélkül, hanem odamentem volna a lányhoz, megrángattam volna hogy normális vagy e hol az anyukád, melyik az, és utána lett volna egy kedves szó váltásom, aminek valószínűleg kiabálás és enyém az utolsó szó és ott hagyom lett volna a vége (tettlegességnek nem vagyok a híve, főleg nem a gyerek előtt).


most ezt gondolom, aztán hogy ha ott lettem volna, akkor persze lehet nem lett volna nagy a szám, de elhiszem hogy kiborít és dühít, főleg hogy a gyerekedről van szó, én is nagyon érzékeny vagyok, otthon tuti bőgtem volna egész nap.


Viszont egy dologgal vigasztalom magam mindig ha valaki velem szemben ilyet elkövet: az élet, a jó Isten mindig megbünteti ezeket az embereket. Nézd meg hol tartanak ők, és hol te. Nem elég büntetés ez nekik? Neked egy hét múlva már csak egy rossz emlék. A fiad emlékezni sem fog rá. Ők viszont még jövőre is ott fognak kéregetni.

2015. szept. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
Uramatyám...ez a világ tényleg megérett a pusztulásra. Elhiszem, hogy kivagy, nekem is a szívem szakadt volna meg a gyerekemért, hogy ilyet csináltak vele. Nem tehettél semmit, megvertek volna, még lehet, hogy a babádnak is baja esett volna. Nagy ívben el kell kerülni őket. Sajnálom, próbálj megnyugodni.
2015. szept. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%

Én az a fajta vagyok, hogy elküldtem volna melegebb éghajlatra az tuti ... Debrecenben lakok nagyon sokan jönnek keregetni , mindegyiket elküldöm de vannak különlegesen paraszt emberek. A tesco parkolóban 1 csajszi 2 hónapja kereget hogy elhagyta a pénztárcáját nem tud hazamenni Nyíregyházára , és mind ezt mindig a mai napra mondja 2 hónapja páromat mar 4x engem is 2 x hát ne tudd meg hova küldtük :D

Visszatérve a te problémádra. Ez van lefagytál nem baj, nem tortent legalább nagyobb baj, ha netán barnák voltak azokkal meg pláne ne húzza ujjat , engem már el is átkoztak párszor.. Nagyon rossz lehetett hogy ezt csinálta a fiaddal sajnalom :(

2015. szept. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%

Ez tényleg borzasztó, hogy ilyen emberek vannak. Szerintem én is elsírtam volna magam.

Szerintem jobb, hogy nem tettél semmit, mert még neked ment volna a négy nő. Aztán egyedül, babával nehéz lett volna elmenekülnöd.

2015. szept. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%

5: Azért az más, amikor egyedül kéreget valaki és egyébként nem agresszív, nem köp le. Azt bárki elküldi melegebb éghajlatra. Meg azon már nem döbbenünk meg.

De itt más történt, és raádásul volt még 4 rossz arcú felnőtt is.

2015. szept. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Rózsák Királynője ***** válasza:
89%
Drága kérdező nyugodj meg...Remélem a kisfiad is már nyugodt! Hidd el hogy ez még visszaüt nekik...Húúú de dühít ez ha ott lettem volna biztos rendet csinálok!
2015. szept. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%
Hogy pusztulna el az összes,a rák egye ki a szívüket,ahogy ők is szokták volt mondani.
2015. szept. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%
Sajnálom a szitut. Semmit nem tehettél volna, akkor sem ha nem fagysz le. Én is lefagytam volna. Az a baj, hogyha rá szólsz, neked is eshettek volna. Elhiszem, hogy dühít, de próbáld magad túltenni rajta.
2015. szept. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!