Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy reagáltatok volna?

Ti hogy reagáltatok volna?

Figyelt kérdés
Elmentünk szilveszterezni a férjemmel és a 3 gyerekünkkel a férjem barátaihoz. A férjem kb. fél óra múlva elment. Hívtam, azt mondta nemsokára jön. Több, mint 2 órát voltam ott a gyerekekkel. Felhívtam, hogy ha nem jön, inkább hazamegyek. Nem jött. Felöltöztettem a gyerekeket és eljöttem. Persze közben már a barátja felesége felhívta és már úton volt visszafelé. Én nem mentem vissza. Hazajöttem a gyerekekkel. Rosszul esett, most engem hibáztat, de nem jött utánunk.
2017. dec. 31. 22:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
94%
Igazad volt.
2017. dec. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
96%

Igazad volt,


Na de hova ment???

2017. dec. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 A kérdező kommentje:
Egy másik barátja is hívta, hogy igyanak valamit az újév miatt. Nem is lett volna ezzel gond, csak akkor ne mondja, hogy menjek vele a gyerekekkel.
2017. dec. 31. 22:26
 4/71 Zoli780806 ***** válasza:
81%
Aham..... gyanússss
2017. dec. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
88%
Hat ez nekem nem all ossze
2017. dec. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
97%

Átugrott máshova, és ott ragadt? Gondolom lecsúszott pár sör/rövid ital.


Egyébként én hasonlóan reagáltam volna.

2017. dec. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
97%
Hozzátenném, hogy nem az zavarna, hogy elment bulizni, hanem, hogy áltatott, hogy "mindjárt jön". Ettől falnak tudok menni. :-)
2017. dec. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
96%

"Átugrott máshova, és ott ragadt? Gondolom lecsúszott pár sör/rövid ital.


Egyébként én hasonlóan reagáltam volna."


Szó szerint így gondolom.

2017. dec. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
84%

Nálam már ott kicsapta a biztosítékot a sztori, hogy vendégségből elment máshová.

NE MENJEN EL! Ez bunkóság a vendéglátóival szemben és bunkóság a családtagjaival, akikkel együtt ment oda. Ráadásul nem is a te ismerőseidnél voltatok,

hanem az övénél.

Ilyen helyzetben addig maradj ott, amíg te és a gyerekek jól érzitek magatokat. Egy perccel sem tovább. És ne telefonálj, hanem indulj haza, amikor úgy tartod helyesnek.

Máskor döntse el, kivel akarja együtt tölteni az estét, és ahhoz menjen el, pláne, ha a családját is viszi. Ne rángasson el titeket valakihez, akitől ő később lelép.


Mellesleg: ennyi időbe még egy kiadós dugás is belefér. A másik barát meg igazolja az alibit, hogy vele ivott.

2017. dec. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
81%

Wooow, ès egy ilyen csávóval 3 gyereket is vàllaltál??

Elhívta a szeretője egy új èvi qràsra, szerintem. Èp eszű ember nem ekkora paraszt, ha vendègsègben van!

2018. jan. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!