Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem? Párom...

Mit kellene tennem? Párom előző kapcsolatából van egy 5 éves kislánya, akit Ő nevel. Nyilván nem úgy állok a gyerekhez, mintha a sajátom lenne, de elfogadtuk egymást. Ami az Én problémám, az a következő:

Figyelt kérdés
apuka együtt fürdik a gyerekkel, az elején, még mondta és elvárta volna, hogy Én is velük fürödjek, de nemet mondtam rá;eteti, mert különben nem eszik semmit (érdekes, hogy amikor velem van, eszik);napjában többször kér és kap tejet cumisüvegben, van,hogy étel helyett is(ételt sose kér ilyen lelkesen, és azt se mondja sose, hogy éhes); sokszor éjfélkor is még ébren van;egész nap beszél és csak vele kell foglalkozni, nem köti le semmi huzamosabb ideig;együtt alszunk hármasban, neki van kiságy a szobában, de előfordul, hogy a nagyágyon alszik;sok olyan alkalom volt, mikor úgy szexeltünk, hogy ki-be rohangált a szobába, vagy éppen felébredt éjjel, átjött a nappaliba, majd miután apa visszaküldte aludni, sírt, míg el nem aludt újra.Mindent megkap, amire csak rámutat, sokszor felesleges dolgokat is. Nem tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel, már megkaptam, hogy önző vagyok és féltékeny, de ezek a dolgok engem zavarnak és nem tudok átsiklani, meg jó pofát vágni hozzá. Már ott tartok, hogy feladom, mert amit Én javasolok, vagy mondok, azt a Párom nem fogadja el. Változtatnom kellene magamon és a hozzáállásomon?
2018. márc. 25. 14:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem inkább hagyd el, neki már van egy barátnője. Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy miattad háttérbe kellene szorítani a gyerekét, de nem normális, ahogy viszony hozza, és ha ezt szóvá tennéd neki, egész biztos, hogy te lennel a rossz, aki a kislánya és közé akarna állni.
2018. márc. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
+1 szavazat az #1-hez. Kicsit fokozva: menekülj ebből!
2018. márc. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, neki kellene változtatnia, de nem fog. Halott kapcsolat
2018. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs közéjük állni,de látszik rajtuk milyen jól elvannak ketten,de úgy gondolom a mi kapcsolatunk megint más.Jóformán többet foglalkozok én a gyerekkel,mégse szólhatok bele semmibe.Egyszerűen úgy érzem megölték ezek a dolgok a kapcsolatunkat.
2018. márc. 25. 15:05
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked kell változtatni, ez nem normális. Pakolj és menekülj, nincs jövőtök együtt.
2018. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
Hasonló helyzetben voltam, csak nem velünk élt az exem gyereke ( sterencsére ) , de hetente jött két napot. Én nem bírtam, mi szét is mentünk, mondjuk nem csak ez volt az ok de azért közrejátszott. Én sosem tudtam elfogadni azt a gyereket, ott is az volt hogy négy évesen még pelenka, cumis és cumisüveges. Borzasztó elkényeztetett, mindent megkapott , egész nap üvöltve rohangált fel alá. Ezek nem normális dolgok, mint ahogy nálatok sem. Addig menj míg nem lesz gyereketek.
2018. márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Apuka kompenzál a válás miatt. Nem fog változni, ha szólni mersz, te leszel a gonosz. A férjem egyik barátja ilyen, nem vele él a gyerek, de heti 2-3-szor nála van. Még 7-8 éves korában is ez megy, kislány csettint, apuka ugrik. Rendes ételt nem eszi meg ebédkor, apuka szalad a boltba, hogy megvegye amit a gyerek épp megkívánt. Elég egy kis hiszti, máris ott a hatalmas doboz legó, varázspóni, stb. Ha valaki szólni mer a kis hercegnő miatt, akár tanárnő, rokon, ismerős, akkor ő a hülye. Évek óta egyedül van a pasi, a kislány minden nőt elüldöz.


És nem laikusként beszélek, mert én is elváltam. 4 éves volt a lányom, mikor megismertem a férjemet, 4,5 mikor összeköltöztünk. Most már kamasz, és működik az együtt nevelés.

2018. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
És a férjemnek is ugyanolyan joga volt rászólni, megbüntetni a kezdetektől fogva, ha a helyzet indokolta.
2018. márc. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offert nem a kerdesre valaszolok,csak megakadt a szemem egy dolgon.Ti komolyam ugy szexeltek hogy a gyerek ki-be rohangal a szobaba?Furcsallnam ha nem kerdezne meg mit csinaltok,vagy eppen azt ha mondjuk tok nyugodtan folytatnatok tovabb attol hogy ott a kislany.Szerintem ez a legkevesebb,mashol is meg lehet oldani.A kislany nagyszulei nem vigyaznanak ra neha?
2018. márc. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%

Totál kamu.

Kiságy, cumisüveg egy 5 éves óvodásnál?

2018. márc. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!