Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek a párom előző...

Mit tegyek a párom előző kapcsolatábol lévő gyerekkel h ha már most ugy áll a kis tesóhoz h ha már most utálja?

Figyelt kérdés
.23hetes kismama vagyok és nagyon félek mert a páromnak van egy 7éves kisfia nem velünk él két hetente jön hozzánk és most h kis tesója lesz egyre undokabb minket próbál szétszedni a babámra meg eléggé ijesztő dolgokat mondd amitől félek h be is fogja tartani és bármi kárt csinálna a babámba.
2014. nov. 1. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az apjanak kell beszelni vele.A gyerekek sok mindent mondanak valoszinuleg ugyis megszereti a tesot.
2014. nov. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
nem a babát utálja hanem téged, a cuki babát imádni fogja csak nektek kel észel állni a dologhoz főleg neked
2014. nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Első közelítésben azt mondanám, ne foglalkozz vele. De az is eszembe jutott, hogy egy 7 éves gyerek már nem olyan kicsi, sok dolog foroghat az agyában. Mi lenne, ha "tanácsot kérnél" tőle egy gyerekjáték, vagy csecsemő ruha beszerzésével kapcsolatban? Talán értékelné, hogy ő itt fontos lehet.
2014. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen probálkoztam már vele de hallani se akar róla. Tisztába vagyok vele h csak 7éves csak sajna az anya es a nagyanyja tömi a fejét..
2014. nov. 1. 19:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Miket mond pontosan? Egy normális 7 éves már nem mond olyan butaságokat, mint egy óvodás. Mik azok az ijesztő dolgok?
2014. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező!Az én páromnak két fia van.12 és 9 éves.A kisebbik nem szereti a lányomat,állandóan undok vele.És most nyíltan be is vallotta,h nem szereti,nem akart még egy testvért.pedig már 3 és fél éves,szóval az idő nem old meg semmit.Nálunk mondjuk nem tömték az agyukat,mert a másik szereti,mondjuk nem nagyon foglalkozik vele,egész nap gépezik.A kisebbik meg úgy rángatja az anyját,meg az apját ,ahogy neki tetszik...
2014. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja és a párodnak kéne vele beszélgetnie a fiával is.meg valahogy az exszel is.legyen már felnőtt ember és ne egy gyerekre legyen féltékeny.marha nagy iq-ja lehet..
2014. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt igy ide nem irnám ki h miket mondd lehet tvből veszi. Csak azert félek mert ismerek ilyen gyereket h nem tudta elviselni h van kistesója és rágyujtotta a kiságyat a picire :/
2014. nov. 1. 21:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Igén, kézenfekvő,h beszéljen vele az apja. Csak az a baj,h ha az anyuka és a nagyi tömik a fejét, a párod tehetetlen, legalábbis a maga erejéből. Én keresnék a helyedben egy gyermekpszichológust (akár neten is), és az ő tanácsát kérném.

Amúgy én hangsúlyoznám,h milyen jó lesz a picinek,h van egy klassz bátyja. A férjed meg meséljen neki,h milyen volt, amikor őt várták az anyukájával(miket látott az UHon, mennyit mozgott...stb). Hátha sikerül az egész dolgot közelebb hozni hozzá.

Bár szerencsére nálunk nem volt ilyen probléma, de a férjem nagyobbik fia folyton kérdezgette (kérdezgeti) az apját, nagyon szereti hallgatni a róla szóló történeteket.

Gondolom az anyjáék azzal szédítik,h ha megszületik a baba, akkor vele már nem fogtok foglalkozni. Azért próbáljátok vele megértetni,h ez nem így lesz.

Nagyon sok türelemre lesz szükség a részetekről, nehéz helyzetben vagytok. De ne támadjatok neki, amiért így érez, mert akkor csak igazolva látja,h neki máris árt a pici!

2014. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
dehogy ismersz ilyet csak bediliztek a hormonjaid itt a te hozzállásod a legnagyobb probléma nem egy hisztis 7 éves
2014. nov. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!