Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon el...

Mit csináljak? Nagyon el vagyok keseredve,3 gyereket nevelek 31 évesen, amiből 2 a párom előző kapcsolatából van.

Figyelt kérdés
van egy közös gyerekünk a párommal, neki az előző kapcsolatából 2 (kicsi és nagy) gyereke, amikor megszületett a közös, a 2 gyereket hozzánk költöztették mert az anyuka nem szerette volna továbbb nevelni.. azóta eltelt 3 év, megpróbáltam alkalmazkodni, nagyon nehéz velük, nagyon sok a probléma, a párom sokat veszekszik velem, hogy nem ugy törődök a 2 másikkal mint a sajátommal, elégedetlen, pedig a 3 gyerek mellett dolgozok is, háztartás..stb.
2010. szept. 1. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnállak...egy nyugodt pillanatban üljetek le, és beszéljétek át, hogy Te mindent megteszel, próbálkozol, de itt és itt érzel problémákat! Nagyon nehéz lehet.
2010. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
már többször leültünk, csak azt látja, hogy mit NEM csináltam meg épp aznap...ő ugy gondolja, hogy nekem ezt tudni kell csinálni..de szerintem ez nagyon sok feladat egy nőnek, akinek ugy van 3 gyereke, hogy nem velük együtt nőtt fel a feladathoz..
2010. szept. 1. 13:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden elismerésem a tiéd. Én 23 évesen "kaptam" hosszabb rövidebb időre meg a férjem akkor 5 éves kisfiát, de nem szerettem volna, ha állandóban velünk élt volna. Ő azóta 18 lett és van egy közös 2,5 éves kisfiúnk is és össze se lehet hasonlítani a 2 gyerek iránt érzett érzéseimet. Egyszerűen ő belőlem van, a nagyfiú meg nem belőlem. Ennyi. A férjed megcsókolhatná a két kezed, hogy bevállaltad az ő két gyerekét, nemhogy elégedetlenkedik. Talán neki is be kellene segítenie a gyerekek körülötti teendőkbe, hogy tudja mit teszel meg mindennap a 3 gyerekért. És azt sose várja tőled, hogy ugyanúgy szeresd az ő gyerekeit mint a sajátodat. Tiszteséggel ellátod, neveled őket, nyilván intelligens ember módjára nem érzékelteted velük a különbséget ennyi. Ültesd a párodat a gép elé és olvassa el a válaszokat, ezt ajánlom!
2010. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A sógornőm ugy sem birja elviselni a párja előzö kapcsolatából való gyerekét, hogy nem él velük, a nagyinál alszik, ha itt van. Ha átmegy egy órára az apjához, ő elmegy otthonról:( van egy 5 èves közös gyerekük, mindent neki harácsol, a másikat meg tudnà fojtani:( én csak ilyen példát látok, ugyhogy örüljön a párod, hogy Te nem ilyen vagy! Nagyon nehéz lehet neked, de keményen mond oda a magadét, ha cseszeget, főleg ha nincs igaza! Legyél jóval keményebb és határozottabb!
2010. szept. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
velem meg folyton azt érezteti, hogy ilyen emberek nincsenek, akik megkülönböztetik a gyerekeket, azok csak gonoszok stb. én tényleg próbálok mindent, lassan 4 éve, azért volt türelmem, mégis...állandóan kiabál és sérelemnek veszi, ha pl. nem rakok rendet a 10 éves kisfiú ruhásszekrényében..de egyszerűen belefáradtam mind a 3 gyereket 100%ban csinálni..nem is tudom
2010. szept. 1. 14:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az általad leírtak alapján én egy táblázatban összefoglalnám, hogy egy nap mettől meddig mit csinálok. Ezt az orra elé raknám, amikor a Te "mulasztásaidat" hozza fel, hogy lássa és tudatosítsa, nincs több hely és lehetőség, mert Neked is csak 24 órából áll egy nap, amit nem kanapén fekvéssel töltesz...

Kitartás!

2010. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A párod mennyiben "gondoskodik" a gyerekeiről? A fia után ő is rendet rakhatna a szekrényben...


Utolsó voltam

2010. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hát erre idegbeteg lesz..azt mondja, hogy ez egy anya dolga, hogy pl. rendet rakjon..ami igaz is és Én rendet is tartok az én fiam szekrényében, aki csak 3 éves..de szerintem egy 10 éves már maga is rendet rakhatna..mindegy

amugy úgy "gondoskodik",hogy dolgozik és pénzt hoz haza..de semmi mást

2010. szept. 1. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!