Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem? Párom...

Mit kellene tennem? Párom előző kapcsolatából van egy 5 éves kislánya, akit Ő nevel. Nyilván nem úgy állok a gyerekhez, mintha a sajátom lenne, de elfogadtuk egymást. Ami az Én problémám, az a következő:

Figyelt kérdés
apuka együtt fürdik a gyerekkel, az elején, még mondta és elvárta volna, hogy Én is velük fürödjek, de nemet mondtam rá;eteti, mert különben nem eszik semmit (érdekes, hogy amikor velem van, eszik);napjában többször kér és kap tejet cumisüvegben, van,hogy étel helyett is(ételt sose kér ilyen lelkesen, és azt se mondja sose, hogy éhes); sokszor éjfélkor is még ébren van;egész nap beszél és csak vele kell foglalkozni, nem köti le semmi huzamosabb ideig;együtt alszunk hármasban, neki van kiságy a szobában, de előfordul, hogy a nagyágyon alszik;sok olyan alkalom volt, mikor úgy szexeltünk, hogy ki-be rohangált a szobába, vagy éppen felébredt éjjel, átjött a nappaliba, majd miután apa visszaküldte aludni, sírt, míg el nem aludt újra.Mindent megkap, amire csak rámutat, sokszor felesleges dolgokat is. Nem tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel, már megkaptam, hogy önző vagyok és féltékeny, de ezek a dolgok engem zavarnak és nem tudok átsiklani, meg jó pofát vágni hozzá. Már ott tartok, hogy feladom, mert amit Én javasolok, vagy mondok, azt a Párom nem fogadja el. Változtatnom kellene magamon és a hozzáállásomon?
2018. márc. 25. 14:31
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

#9

Igen,úgy szexszelünk!Mivel a gyerek nem képes az apát elengedni és mindig ott kell lennie ahol apa van,tök mindegy hova megyünk!Ha megvárjuk míg elalszik,előfordul,hogy felébred és jön;ha reggel ébredés előtt történik a dolog,felkel és jön.A wc-re is megy az apja után!

Sajnos nincs aki vigyázzon rá.

2018. márc. 25. 16:26
 12/22 A kérdező kommentje:

#10

Mi a kamu?

Igen,kiságy,cumisüveg egy 5 éves óvodásnál! Hozzáteszem,szeptembertől már suliba megy.

Szoba van elég,lehetne sajátja,vagy csak játszó szoba,de majd idővel!Cumiról is majd idővel le lesz szoktatva!

De nem tudom mikor jön az az idő el!?

2018. márc. 25. 16:45
 13/22 anonim ***** válasza:
59%
Ritka undoritoak vagytok! A kutyam elott nem szexelnek. Normalis vagy???
2018. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%

inkább egyedül élnék, mint egy egy perverz barommal. Remélem nincs közös gyerek - így nem lehet normális emberré nevelni egy gyereket.


Hagyd el.

2018. márc. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nem szexelünk a gyerek előtt!Bár őt kevésbé zavarja,ha épp jön,nekem a kedvem megy el az egésztől!

Nincs közös gyerek.

És úgy van nevelve,hogy neki bármit,bárhol,bármikor szabad;a "nem"-et nem ismeri

2018. márc. 25. 17:19
 16/22 anonim ***** válasza:
88%
Én menekülnék.
2018. márc. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom rá nézek az 5 éves lányomra,és ezt nem tudom elhinni


De bármelyik ovis társa is értelmesebb ennél. Tuti megkérdezné mit csinálunk miért,kiságyban nem fér el, és cumisüvegböl is hülye lenne inni,pedig 2 kistesoja is van.


Ez csak kamu leget,vagy az oviban is intézkednének.


Nálunk számolgatnak meg naposak vannak,egyszerüen lehetetlen amit irsz...

2018. márc. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
78%

Menekülj!

Én elhiszem amit írsz. Van egy kollégám. A lánya szintén ilyen. Kerti partit tartott ahová hivatalosak voltunk, és a saját szememmel láttam h cumisüvegből ivott az 5 éves.

Én rákérdeztem h miért ( van egy 2 évesem és nem értettem h mi van)"másból nem hajlandó"

Hát jól kikérdeztem mindenről, és bizonyította is,az állításokat a kislány.mindent megkap, nem lehet rászólni stb. Az egyik gyerek (gondolom mérgében) azt mondta rá h "csúnya vagy" hát olyan hisztit levert, h már legszívedebben én pofoztam volna észhez (nyilván nem, de na!)

A legszebb, h az oviban nincs gond vele. Eszik, iszik(pohárból) nincs rá panasz.

Nincs ott apa, így teljesen normális.

Vigyázz azért! Ez a kislány szó szerint elüldözte a kollega menyasszonyát. Egy ideig nem volt gond. Még elnem kezdett apukának valótlanságokat mondani (a hölgy is kolléga volt, ő mesélte) Szóval valami hihetetlen mennyire befolyásolja a kislány az apját.

Szóval, menj addig még békével eltudtok vállni!

A párod durván elkényezteti a lányt, aki nem hülye és ezt kihasználja. Te meg a gonosz mostohának leszel beállítva, ha nem úgy táncolsz ahogy ő fütyül

2018. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Tudom és látom mennyire elkényezteti és persze hogy nem "hülye" az a gyerek,durván kihasználja.De apának ezt nem tudom megmagyarázni.Nyaraláskor volt egy olyan szitu,hogy egy másik kislány odajött hozzánk,pont ebédeltünk,kért belőle,apa adott a szájába,sírógörcsöt kapott a gyerek,hogy mást etet.Én belefáradtam abba,hogy egy "normális" 5 éves kislányt faragjak belőle!
2018. márc. 25. 18:35
 20/22 anonim ***** válasza:

Az én párom is mindent megengedett a lányának, volt este 10kor tesco, mert a kisasszony hotdogot akart enni, szabad volt a földre szemetelni, nem volt baj, ha zuhanyzáskor úszott a fürdő, és 10 évesen simán kihisztizte, hogy az apja vele aludjon.

Szerencsére meg tudtuk beszélni, szabályokat hoztunk, és működik a dolog.

Ha nálatok a párod nem hajlandó változtatni, akkor sok értelme nincs maradnod.

2018. márc. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!