Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Újszülöttnek cumisüveg?

Újszülöttnek cumisüveg?

Figyelt kérdés
Kinek melyik vált be? Első gyermekemet várom tapasztalatokra lennék kìváncsi legjobb cumik,cumisüvegek ? Kinek melyik vált be ?
2018. márc. 27. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
MAM anticolic, számtalan másikat is kipróbáltam az ikrekkel (pl. Tommee Tippie, Avent Natural, Baby Bruin), de ez magasan verte nálunk a többit.
2018. márc. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk is MAM, de amúgy mindenbe onnantól, cumi,evőeszköz,első fogkefe, itatópohár, valahogy mindig ebből vált be minden kisfiam számára.
2018. márc. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha szoptatni szeretned, a cumizavar miatt egyiket sem ajanlanam. Hangsulyozom, nem lesz minden baba cumizavaros,de ha igen, nagyon nehez kezelni. Igeny szerint szoptatott babanak cumisuvegre nincs is szuksege. En a magam reszerol azt vallom, hogy jatszocumira sem. (Az is okozhat cumizavart, sajnos) egyebkent a Mam-osokrol sok jot hallani, de lutri az is, hogy melyik baba melyik markat fogadja el. Ha mindenkepp szukseesnek tartod ezeket, akkor javadolnam, hogy azonos marka legyen a cumi es a cumisuveg, igy konnyebben elfogadja.
2018. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Indulj ki abból, hogy szoptatod majd és nem kellenek üvegek. Mellszívó viszont igen, ahhoz pl Aventék egyet csomagolnak. Ha csak tea/vízbilyesmit akarsz itatni, ahhoz a svéd itatópohár a legjobb. 😊
2018. márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Fontos, hogy kis lyukú legyen a cumija az elején, a legkisebb. Nekünk is a MAM vált be az elején illetve a NUK, mert üvegből készült üveget akartam, nem csak mindig műanyagot és csak a Nuknak volt olyan. Később AVENTet használtunk, az is jó volt. De az elején tényleg nem mindegy, milyen üvegből iszik.
2018. márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
3-as, a játszócumi nagyon jól meg tud nyugtatni egy kisbabát. Sajnos az enyém nem fogadta el, így irigykedve néztem a többi babák anyukáját, akik a cumival meg tudták nyugtatni a síró babájukat. Szerintem abban sincs semmi gond, ha tájékozódik egy kismama és nem gyermekágyasan kell az óriási cumisüveg választékból választania. Az is lehet, hogy egyedül van. Én máig emlékszem a pillanatra, mikor még gyermekágyasan beestem az egyik dm-be és leemeltem onnan egy cumisüveget, amin 0+ állt, bedobtam egy doboz tápszert mellé a kosárba, amit a kórházban ajánlottak és siettem haza... Nem kellene már most lelkiismeret furdalást plántálni egy kismamába, úgyis fog még kapni a többi nőtől hideget-meleget a szoptatás és minden miatt.
2018. márc. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat fel szeretnék készülni minden lehetőségre, hogy ne akkor keljen kapkodni ha a pici megvan:) nem egyedül vagyok de ha egy anyukának fejtörést okoz első babánál akkor szerintem egy apuka mégjobban tanácstalan :) igen mégcsak várandós vagyok és ìgy is kapok hideget meleget. Köszönöm a válaszokat :)
2018. márc. 27. 23:00
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Mam cumisuveg, lansino mellszivo. A legjobbak.
2018. márc. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%

Tommee tippee a legjobb cumisüveg.

Mellszívó medela swing, vagy a legjobb a nagyteljesítményű.

Avent mind cumisüvegek mind mellszívó területén kritikán aluli.

2018. márc. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%

Véletlenül sem állt szándékomban lelkiismeretfurdalást okozni vagy megbántani a kérdezőt. Azt sem vitatom, hogy a játszócumi képes megnyugtatni sok kisbabát, persze aki elfogadja. Én csak azt kérem, ti se vitassátok, amit én írtam. Az én gyerekem extra érzekeny erre, már a kórházban bezavart a cumisüveg és rettentő sokat küzdöttünk a szoptatásért. Én ezert nem adtam játszócumit, bár előtte én is vettem, de ezert tudatosan nem használtuk. Ahányszor sírt, nyugtalan volt, mindig mellre tettem...most már abban hiszek, hogy a szoptatás nem csupán a baba éhségének csillapításáról szól, hanem sokkal többről.

Mikorra várod a babát?

2018. márc. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!