Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha az orvosomnak azt hazudtam,...

Ha az orvosomnak azt hazudtam, hogy van saját gyermekem, de valójában nincs, kiderítheti az igazságot?

Figyelt kérdés
hazugság, lebukás, kezelőorvos, gyerek

2018. márc. 29. 21:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Igen ki, amúgy miért hazudnál ilyet?
2018. márc. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

??? Ha van ügyfélkapud, te magad is utána nézhetsz, hogy milyen eü. Ellátásokat vett él igénybe... Szerinted egy szülést csak úgy kifelejetenek belőle??

Amúgy mi értelme az orvosnak hazudni?

2018. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted nem fog neki feltűnni hogy még nem szültél?
2018. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Nő vagy, vagy férfi?
2018. márc. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Persze hogy rá fog jönni. De miért csináltad, miért hazudtál ilyet?
2018. márc. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Milyen orvosnak hazudtál?

Ha csak a lúdtalpadat vizsgálta meg, nem fogja érdekelni.

Ha abortusz miatt hazudtál, akkor rájön.

2018. márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Az hagyján, de hogy a kulcsszavakat rossz helyre írtad... Fú, veszélyes lehetsz, biztos tartalmas életed lehet.
2018. márc. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Ha nő vagy, egyértertelmuen kiderül. Ilyen hazugságnak amúgy mi ertelme van?
2018. márc. 30. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Milyen orvosnak? Ha abortusz miatt, hogy hamarabb hazamehess igen. Más egy már szült nő méhszája és egy olyané aki még nem. Olyankor nem viccből kell másképp csinálni. Amugy minden benne van a rendszerben, egy terhességnek és szülésnek rengeteg nyoma van, mert nem egy vérvétel, uh, plusz a szülés is dokumentálva van. Semmi értelme hazudni.
2018. márc. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

Kb. fél perc alatt utána tud nézni, mikor mivel kezeltek, benne van a rendszerben. Két hónapja voltam endokrinológusnál, kérdezte, hogy néztek-e nálam már korábban is hormoneredményeket. Mondtam, hogy igen, amikor négy éve a meddőségi klinikára jártam, mielőtt terhes lettem. Fél perc múlva már a gépén hasonlította össze az akkori értékeimet a mostaniakkal, pedig egy teljesen másik helyen volt ez a rendelés, mint az, ahol négy éve vizsgáltak, sőt, másik városban is.

Semmiből nem áll neki utánanézni. És ha valami nőgyógyászati problémád van, utánajárás nélkül is ki fog derülni, hogy még nem szültél.

2018. márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!