Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az 1 éves gyereketek iszik...

Az 1 éves gyereketek iszik pohárból?

Figyelt kérdés
Nemrég voltunk az 1 éves státuszon, nagy fejcsóválás közepette azt mondták már kellene innia. Elég sz*rul is éreztem magam, amilyen hangnemben előadták. Tulajdonképpen képes is rá, emeli a szájához, csak míg egy kortyot iszik, magára önt egy decit. :) Ráadásul nagyon akaratos lett, mindent egyedül szeretne, így itatni sem engedi magát. Kiveri a kezemből, hogy ne én csináljam. :) De minden ivásnál nem áztathatja el magát, nem? Főleg ha nem otthon vagyunk, nem viszek 5 váltóruhát. Úgyhogy cumisüvegezünk. Ez ekkora baj?
2018. márc. 31. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is most voltunk státuszon, kérdezték h tartja-e a poharat. 90%-ban még csôrös pohárból iszik, a simából ha egyedül hagyom, ô is magára önti, hiába rakok bele keveset. Ha segítek, szépen iszik belôle. Majd belejönnek, én nem stresszelek rá :)
2018. márc. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt kihagytam, hogy a csőröset utálja.
2018. márc. 31. 12:35
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem ivott, 100 %-ban cumisüvegeztünk akkor és még elég sokáig.
2018. márc. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A mi védőnőnk jófej...azt mondta az egy évesek 90 százaléka nem tudja 1 évesen, ezért ne is aggódjak.

Egyébként ha tartom a poharat iszik belőle,de azért mellé folyik.egyedül nem is emeli a poharat. Csőrös pohárból iszik egyedül.

2018. márc. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Az enyém 21 hónapos és még mindig csőrös pohárból iszik, most fogunk próbálkozni a pohárral, eddig csak magára öntötte volna a vizet, lehet még eztán is magára fogja.
2018. márc. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dehogy ivott. 21 hónapos korban próbáltam rávenni, hogy pohárból igyon, mivel 28 fok volt bent nálunk, egy szál pelenkában volt, gondoltam nem baj, ha leönti magát, majd megtanulja. De nem igazán ment neki, csőrös pohárból iszik, meg kulacsból, abból tud. Azóta nem is igazán próbálkoztam vele, gondoltam megvárom a nyarat, majd kedvére próbálkozhat.
2018. márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem ivott egy evesen, de termeszetes volt hogy melle is megy! Vedono is mondta, hogy nem profin kell inni belole, csak tudja az alapokat! Probalj kortyokat tolteni csak mindig!


Egyebkent megnyugtatasul, az ovodaerettsegnel szoktak nezni hogy megy e neki ugy, hogy nem boritja magara.

2018. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 24 hónapos és örülök, hogy rászokott a csőrösre. A cumisüveg volt eddig a minden. Ne aggódj, majd eljön mindennek az ideje.
2018. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. 22 hónapos a fiam, kb 2 hete tanult meg pohárból inni. Van amikor egy csepp sem megy mellé, máskor pedig majdnem mind :)
2018. márc. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!