Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy és milyen idősen...

Ti hogy és milyen idősen szoktattàtok le a gyerekeiteket a cumizàsról?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 3. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2,5 éves volt, nem is igazán leszoktatás volt, egyik reggel nem találta sehol, èn megtaláltam délután, de eltettem és nem szóltam róla, pár nap után jutott eszébe, hogy hol a cumi?? Megbeszéltük, hogy ő már nagy és nem kell neki, beletörődött
2018. ápr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

22 hónaposan a kirágott cumija "nem ízlett" neki így mondtuk, hogy fúj lyukas, büdös cumi.Erre Ő fújgatva elhajította.Utána kereste de elmeséltük, hogy eldobta és nincs. Persze a fiókban ott van mai napig is a bontatlan új cumi. Ami nem kell már.Semmilyen problémát nem okozott, hogy így tette le a cumit.

Ha eljön az idő a te gyereked is biztosan leteszi majd.Kitartást!

2018. ápr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
5 êves volt a fiam. Egyszerűen elvettem és eldugtam még apával fürödtek.Tudom kegyetlen módszer de máshogy nem ment. És már igen nagy volt hozzá.
2018. ápr. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
4 éves volt mikor kozepful gyulladasa volt es nagyon szenvedett. Epp bent volt a szajaban a cumi (mint a nap 24 orajaban), mikor bementunk a vizsgalatra. A doki kiborult, hogy minden egyes szivassal a valadek vandorol fel a fulebe es igy soha nem gyogyul meg es fel is kell szurni. Azonnal letette. Mire meggyogyult a fule, elfelejtette a cumit.
2018. ápr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsivel 2,5 év előtt kényszerből, de magától eldobta.

Elesett, sérült a szája, foga, cumizni akart, de fájt neki. Egy-két cumizási kísérlet után már ha ránézett is sírt (egyébként a fogorvos is azt javasolta, ne cumizzon, ha lehet). Pár hétig borzasztó volt az alvása (csak alváshoz kellett neki), új altatási szokásokat kellett találni. Mire a fogérzékenység elmúlt, már nem kereste.

2018. ápr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

9 hónaposan szokott le a lányom, amikor egy komoly nátha miatt bedugult orral nem kapott levegőt amikor cumi volt a szájában és anélkül is el tudott aludni. Nem adtam vissza, mikor meggyógyult, de azt figyeltem, hogy ne találja meg a kezét, mert akkor inkább a cumi (a nagyobb lány 3,5 éves ujjszopis és nem igazán látom, hogy mikor és hogyan szokik majd le róla)

Most lesz 1 éves a pici és remekül el van.

2018. ápr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2 eves volt a lanyom. Apjaval poenkodtak. Megbeszeltek, hogy kidobja. Kidobta. Szornyu estenk es ejszakank volt. Masnap meg kereste, es emlekeztettem, hogy kidobtak.


Utolag mar tok jo volt, de megfogadtam, hogy igy soha tobbet!!! Az a szomorusag a szemeben...en olyat meg nem lattam. :( De nem volt mas hatra, cumi nem volt!!!! :(

2018. ápr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!