Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Menzesz probléma szülés után?

Menzesz probléma szülés után?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve szültem császárral, 5 hós volt a babám amikor először megjött, azóta is pontos, viszont most már 3. alkalommal fordul elő, hogy ilyen véres, sötétbarna nyák távozik belőlem. Az első két alkalommal pont félidőben volt, ezért gondoltam arra, hogy ez középidős vérzés. Most viszont már a menzi abbamaradása után pár nappal volt, és nem tudom mitől lehet ez. Jövő héten mindenképp elmegyek a dokihoz, csak egy kicsit beparáztam, és gondoltam megkérdezem volt e valakinek hasonló tünete. Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 11. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem nem szules utan,de volt hasonlo problemam.Annak idejen felfaztam,es ettol mehfertozesem lett.Nem kellemes,de kezelessel gyorsan elmulik:)
2010. jún. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!