Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nyárra találhatok bébiszitter...

Nyárra találhatok bébiszitter állást?

Figyelt kérdés

Szeretem a gyerekeket és vigyáztam már rokon vagy ismerős kicsijére hosszabb távon is. Most kezdtem az egyetemet és arra gondoltam, hogy nyárra ilyen jellegű munkát keresnék, ez közelebb áll a szívemhez, mint az irodai munka.

Van esély arra, hogy valaki a gyerekét egy dadára bízza napközi és egyéb helyett? 20/L


2018. ápr. 7. 21:39
 1/4 anonim válasza:
66%

Szerintem esélyes, a facebookon van bébiszitteres oldal, ahol a kereslet találkozik a kínálattal. Én ott találtam anno egy nagyon kedves családot ahová eljártam heti 2x 3x ahogy szükség volt rám.

A gond inkább azzal van, hogy a legtöbben akik keresnek, azok hosszú távra keresik a bébiszittert.

Persze az sem kizárt, hogy elég lesz egy nyárra, és max megbeszélitek az egyéb szüneteket, téli, őszi, tavaszi, bár az egyetem mellett az már tudom, hogy neccesebb.


Ha nagyon azt szeretnéd, akkor hát talán nem túl korrekten de azt tudom javasolni, hogy ne írd ki, hogy csak nyárra, útközben meg bárkinek bármi közbejöhet amiért nem tudja tovább vállalni a gyerekeket.


Persze egyáltalán nem kizárt, hogy valakinek nagyon nagyon jól jönne egy nyári szünetben vigyázó dada, hiszen azt sokan nagyon nehezen tudják csak megoldani főleg kisiskolás gyereknél.

2018. ápr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Igen, sokan keresnek bébiszittert. De hogy őszinte legyek, egy idegenre átlag szülő akkor bízza rá a gyereket, ha annak van kisgyerekekkel vagy egészségüggyel kapcsolatos vegzettsege
2018. ápr. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk egy egyetemista lány jár alkalmanként és sokan keresnek a környezetemben csak nyárra, de főleg ok az ovis-bolcsis szunetekre. Mi nagyon szeretjük a szitterunket, nekem nem volt feltétel, higy saját gyereke legyen vagy megfelelő végzettsége. Azt néztem, hogy bánik a fiammal, láthatóan szeretik egymást.
2018. ápr. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
O hat en mit nem adnek egy bebiszitterert! De nalunk normalisat talalni eselytelen :(
2018. ápr. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!