Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor kezdtetek vásárolni a...

Mikor kezdtetek vásárolni a babának?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy megvárták a 30. Hetet. Én nem szeretnék addig vàrni vele, nem egyszerre szeretnék megvenni mindent. Most 14 hetes terhes vagyok és nagyon jó áron tudtunk venni kiságyat így megvettük. Nővérem babájárol nagyon sok ruha maradt szóval már azok is nálam vannak. A szüleim külföldön vannak és találtak az itteni árakhoz képest nagyon olcsó babakocsit. Nem mondta el de szerintem megvették ajándékba. Elhamarkodtuk a vásárlást?
2018. ápr. 9. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
En utolso pillanatba a parom hibajabol!! Sztem elkezdheted 25 vagy 26 hetessen szepen lassan.
2018. ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Babakocsit 10 hetesen uniszexet, többi dolgot mikor megtudtuk a nemét 16 hetesen.
2018. ápr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem vártunk 30 hetes korig. 19 illetve 16 hetesen derült ki a nemük, a másodikkal mondjuk pont költöztünk 19 hetesen úgyhogy addig nagyrészt azzal voltam elfoglalva meg azért vittem volna haza pl babakocsit, hogy aztán másik lakásba cipeljük, érted, de félidő körül el is kezdtem vásárolni mindkét babámmal. Nekem örömet okozott, alig vártam már. Első babámmal így is 36 hetes voltam mikor mindent megvettünk, a másodikkal 30 hetes.
2018. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
18 hetesen megvolt minden. 😊
2018. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Babakocsit 36 hetesen rendeltük meg, mert 4 hétre vállalták a szállítást. A többi dolgot 38 hetesen.
2018. ápr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
A 18-20 heti genetikai uh-t mindenképp megvárnám a vásárlással, akkor legalább a nemét megtudjátok (talán).
2018. ápr. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a nem nem számított, 4-5 gyereket tervezünk, szóval többnyire uniszex dolgokat választottunk, csak 1-2 ruha lett rózsaszín. Így nem is vártunk sokáig, kb a 20. hétre megvolt a kiságy, a babakocsi, a ruhák fele, és az olyan dolgok is, mint takaró, törölköző, lepedő, textilpelus hegyek. A végére csak a pelusok és a kozmetikumok maradtak, illetve még pár ruha, nagyobb méretben is.
2018. ápr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én amikor megtudtam a nemét. 20 hetesen. De ő már a második babám ezért nem sok minden kell neki. Kiságy megvan ezért a nagy tesó kap új ágyat. Babakocsi is van, uniszex szinben tehát inkább apróságok kellenek.
2018. ápr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!