Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit mondjak a lányomnak, mit...

Mit mondjak a lányomnak, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
A lányom 16 éves sajnos a munkám miatt sokat voltam távol és főként az anyja foglalkozott vele (persze amikor volt rá lehetőség én is ott voltam) kb. fél éve azt vettem észre hogy teljesen megváltozott és olyan ember lett akit én teljesen megvetek és hozzá se szólok ha nem muszáj (fiúk miatt sír pedig előre lehetett tudni hogy ez lesz, mindig mást hoz haza meg ilyenek). Már nem is zavarna annyira de mostmár baromi sok időt fogok vele tölteni és ez így nem mehet tovább... Mit tudok ezzel csinálni?
2018. ápr. 11. 15:28
 1/10 A kérdező kommentje:
Tudom főként gyerek neveléshez tartozik de konkrétan a szexuális ertekrendjével és szokásaival van bajom.
2018. ápr. 11. 15:29
 2/10 anonim válasza:
96%

Az apja vagy, nem?

Talán állj a sarkadra?!

Vagy ez már nem menő?!

2018. ápr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsi nem tudom van-e gyereked de most már nem lehet mindent megoldani egy rohadtnagy pofonnal mint régen, ha meg elkezdem baszogatni vele akkor csak azért is csinálja hisz kamasz... Az utcára meg nem dobhatom azért mégse
2018. ápr. 11. 15:34
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Az a bajod, hogy fiuk miatt sír, meg szexel. Ez ebben a korban normális.
2018. ápr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Ha azt hiszed, csak pofonnal lehet nevelni, tényleg jó nagy szarban vagy.


A te hibád (is), hogy ilyen lett.

Azokra jellemző az, hogy nem megfelelően kezelik a párkapcsolataikat, akik elótt nincs megfelelő férfimodell.

Nem voltál ott neki apaként, ez a vége.


Hát legyél ott! Beszélgess vele!

2018. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Te? Semmit, 16 évig szartál a fejére, akkor miért akarnád most nevelni?!


Én ki is röhögnélek, ha ennyi év után akarnád megjátszani a naaagy apát, mikor gyakorlatilag egész életemben alig láttalak.

2018. ápr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Arra motiváld ( plusz zsebpénzzel), hogy a kötelességét (tanulást) minél jobb szinvonalon teljesítse. Aztán jöhet az is, hogy okos, ügyes lány, legyen a szerelmi életében is kicsit igényesebb.
2018. ápr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Célozz rá, hogy aki ennyi idősen mindig mast hoz haza, az nagyon gáz.

A fiúk mennek a könnyű prédára, aztán dobják.

Értéktelen, elhasznált nő képe alakul ki róla.

Ezt egy fiatal lány nem engedheti meg magának.

Tartás, büszkeség ilyesmikről kellene vele beszélgetned.

2018. ápr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

A lányok az apjuk után választanak maguknak partnereket. Ja, hogy azt ő alig látta - akkor tán ezért fut bele olyan arcokba, akik eltűnnek mint a kámfor, hmmm?????


Ha nem tetszik a gyereked értékerendje, azért csakis és kizárólag saját magatokat hibáztasd az anyjával. Szerinted mégis ki nevelte ilyenné, a heti?


Megveted amilyen ember lett...? Hogy mondhatsz ilyen undorító dolgokat egy elveszett 16 éves kislányról? Magadat kellene kicsit több megvetéssel és kevesebb önimádattal kezelned.

2018. ápr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Mivan? Megveted azért a 16 éves lányodat, mert fiúk miatt sír? Olyan, mint bármelyik 16 éves. Te is voltál kamasz, neked is voltak hülyeségeid, mint az összesnek. A csecsemő sokat sír, a totyogó hisztizik és akaratos, az ovis szófogadatlan, a kiskamasz idétlen, a tini meg lázad és mindent a szívére vesz. Ilyenek a gyerekek, ezt vállaltad 16 évvel ezelőtt. Ha te megveted a saját gyerekedet egy életkori sajátosság miatt, akkor egy szar szülő vagy.
2018. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!