Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elítélnél egy olyan egyedüláll...

Elítélnél egy olyan egyedülálló anyát akinek támogatója van?

Figyelt kérdés
31 éves egyedülálló anya 4 éves gyerekkel. A gyerek apja külföldön van, nem kap tőle semmit. Az anya 8 órában dolgozott és másodállása is volt. Az anyai nagyszülők anyagilag nem tudják támogatni, de az unokára szívesen vigyáznak. Megismerkedett egy férfivel aki nem akar kapcsolatot, de sok időt töltenek együtt és támogatja a nőt és a gyereket anyagilag, illetve csinálnak együtt programokat, mint egy igazi család. Ennek köszönhetően nem kell másodállást vállalnia az anyának. Ez nagyon elítélendő?

2018. ápr. 12. 00:10
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
66%
Azt gondolom hogy magán ügy, senkinek nincs joga ítélkezni. És hogy rossz helyre írtad ki a kérdést, mert itt többnyire csak ahhoz értenek a kedves válaszolók.
2018. ápr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
100%
Ah, szerintem nem nagy dolog. Inkább fura, hogy te úgy érzed magad ebben a kapcsolatban, hogy meg vagy véve. A pasid csak ajándékot vett neked. Ha én így érezném magam, akkor inkább hagynám ezt a kapcsolatot. Bár szerintem tök mindegy, hogy mikroval, vagy anélkül dug.sz.
2018. ápr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
76%

Fú, akkor vajon hány mikróm lehetne....

Igazából az a gáz, hogy te fogod fel így, hogy adsz pin.át,cserébe kapsz mikrót, mozit.

Ezt lehetne normál kapcsolatnak is nwvezni!

2018. ápr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
76%

Az mindegy hogy van gyereked vagy nincs. Gondolj bele, és tekints el most attól hogy anya valaki és tegyük fel, hogy egy gyermektelen nő összejár d.ugni és pasassal, aki bár a d.ugástól komolyabbat nem akar, ellenben vesz neked pl. cipőt, ruhát, mobilt vagy egy mikrót vagy elviszed a strandra.

Az ilyen lányról mi lenne a véleményed? Mert nekem az, hogy a "juttatásokért" szexel.

2018. ápr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:
Nem töltöttek még együtt nyarat, mert ősz óta tart a dolog. De mennek nyaralni is természetesen. Nem akartam ennyire részletesen kiírni...
2018. ápr. 12. 10:34
 26/53 anonim ***** válasza:
43%
... És majd az esti sz.opásért meg majd kap A gyerek egy 3 gömbös fagyit a nagy nyaraláson? Na, ne már.
2018. ápr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
38%
En is egyedulallo anya vagyok, de nem lettem k****.
2018. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
96%
Legalább egyikőtök szerelmes a másikba?
2018. ápr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
69%
Férjem add nekem pénzt ajándékot én meg szexelni szoktam vele. Akkor most K*"van vagyok?
2018. ápr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó válaszoló, nagyon kevered te a dolgokat:) Hol ugyanaz a kettő...
2018. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!