Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elítélnél egy olyan egyedüláll...

Elítélnél egy olyan egyedülálló anyát akinek támogatója van?

Figyelt kérdés
31 éves egyedülálló anya 4 éves gyerekkel. A gyerek apja külföldön van, nem kap tőle semmit. Az anya 8 órában dolgozott és másodállása is volt. Az anyai nagyszülők anyagilag nem tudják támogatni, de az unokára szívesen vigyáznak. Megismerkedett egy férfivel aki nem akar kapcsolatot, de sok időt töltenek együtt és támogatja a nőt és a gyereket anyagilag, illetve csinálnak együtt programokat, mint egy igazi család. Ennek köszönhetően nem kell másodállást vállalnia az anyának. Ez nagyon elítélendő?

2018. ápr. 12. 00:10
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim válasza:
69%
Szerintem semmikepp nem elitelendö, nagyon kedves a ferfitöl hogy ahol tud segit a nönek, penzben vagy ajandekokkal, mert ezt megteheti. A nö szerintem ne foglalkozzon vele mit gondolnak masok, ha igy neki jo es jol erzi magat a ferfivel, fogadja csak el lelkiismeretfurdalas nelkül amit a ferfi joszivüen ad!!
2018. ápr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
37%

Jószívűen ad. Ja!


Szerintem is szerető lehet a kérdésben szereplő "anya"....

2018. ápr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
54%
Kis naivák, szerintetek ha ez nem "mozijegyért és nyaralásért kefélhet a hapsi ha akar" sztori lenne hanem normál kapcsolat, kiírta volna a nő a kérdést? Nem. Azaz ez egy "szex a fizetett programokért" kapcsolat. De vagy ennyire nem tudtok olvasni a sorok között, vagy ennyire helyeslitek ha valaki programokért adja a testét. Nem tudom melyik az elszomorítóbb. A naivitás ostobáig süllyedt szintje, vagy hogy bizonyos anyák szerint a ku.r.válkodás tök oké.. Ilyenkor mindig azt érzem, hogy döbbenet hogy a válaszolók 20%-a normális nő csak! Mert a többi vagy ostoba, vagy simán k.rválkodna. És sírnak-rínak a gyerekes elvált nők hogy a kutyának se kellenek....hát bammeg ezért! Mert minden 2. vagy kőostoba, vagy elég neki odab*szni egy allatkerti belépőt egy szopasért.
2018. ápr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
31%
Úgy-úgy utolsó!
2018. ápr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:
Szó nincs szeretői viszonyról. A férfi egyedülálló, csak nem szeretne elköteleződni. Az okokat nem részletezném, nem az a fontos.
2018. ápr. 12. 17:55
 46/53 anonim ***** válasza:
27%

Egy 31 éves egészséges nőnek ez kötve hiszem hogy elég lenne, egyértelmű hogy azért tűri ezt mert a pénzre hajt. Máskülönben nem elégszene meg azzal hogy "ő nem akar elköteleződni". Szerintem.


Nem ítélem el, azt csinál mindenki amit akar. De fordítva is elvárom hogy senki ne po.fázzon rólam se.

2018. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy készpénzért, tárgyakért vagy bármi másért nyújtasz szexuális szolgáltatásokat.

Ez a prostitúció egyik formája.

2018. ápr. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, nehéz kérdés.


Szóval az prosti, aki bizonyos dolgokra vágyik, és hogy ezeket megkapja, lefekszik a másikkal. Ez lehet pénz, tárgy, programok, magas végzettség, társadalmi státusz stb..


Hol a határ?


Szerintem akinek olyan férfi kell(akár szexkapcsolatra) nem rosszabb annál, mint aki mondjuk magas végzettségű vagy esetleg jól öltözött, netán szálkásan izmos férfival szeretne bármilyen kapcsolatot.


Ebben az esetben nem prosti a nő, hanem anyagias. Egy bizonyos csoportra hajt, hogy élvezhesse azokat az előnyöket, amikre vágyik. Ez minden csoportnak a sajátja.


Ameddig a nő válogat és valóban kedveli is a férfit, vonzódik hozzá, addig csak anyagias.


Persze én ugyanúgy nem vagyok kibékülve azzal, ha valaki egy ilyen csoportra bukik, mintha csak prosti lenne, de egy fokkal jobb.


Prosti akkor lenne, ha olyannal is lenne, akivel nem feltétlen feküdne le, csak pusztán a pénzért teszi.

2018. ápr. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

Én nem ítélnélek el, de ez ugyan az mint ha pénzért szexelnél ergo prostituált vagy, az útszélinél 1 fokkal jobb(?)

Előttem lévő komment írója meg a k...vák védőszentje :D

2018. ápr. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim válasza:
43.es tarsai! Sajnos nagyon sok a begyepesedett korlatolt agyu es negativ kommentelö..sajnalom öket..sajnos az intelligenzia es szelesebb latokör nem mindenkinek adatott
2018. ápr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!