Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mennyit fogytál...

Szülés után mennyit fogytál az eredeti súlyodhoz képest?

Figyelt kérdés
Többeknél láttam, hogy miután megszültek eléggé lefogytak. Ez mi miatt van? Diéta szoptatás miatt, esetleg, mert futkozni kell sokat a babához?
2018. ápr. 13. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:

74kg-val lettem terhes. 2 éves a lányom, 63kg vagyok. A szoptatás, a futkosás...minden benne van. A rengeteg orvos..mert májbeteg lett születése után. Azért többet már nem szeretnék fogyni.


Azért a szopik aranykorában naponta egy fél tábla csoki is lement nekem..nagyon sok csoki. Szóval a táplálkozáson nem múlott

2018. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan csak 2-3 kilót fogytam az alap 10 kiló mínusz után, de szerintem ez a kialvatlanság és a tejre való fókusz miatt volt. A testem nagyon dolgozott.


Én nem ettem máshogy a tej miatt. Kávét is ittam. Nem volt gond ebből.

2018. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 kilót (58-cal lettem terhes, 66-tal szültem, utána pár héttel 56 voltam) tiszta stressz voltam, nem volt étvágyam. Aztán sajnos jobban lettem, és a kilók is feljöttek, szám szerint 15...
2018. ápr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79cel kezdtem 91gyel szültem! 76kg vagyok, a kislányom 10hetes! Nem dietazom, szoptatas alatt nem is nagyon javallják, de az tény, hogy sokat jövök megyek vele!
2018. ápr. 14. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semennyit egy dkg-t sem. Mar elmentem orvoshoz hogy nezzuk meg a hormonjaimat erre kiderult megint terhes vagyok. Ugy erzem sosem fogok lefogyni😭
2018. ápr. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
173 cm vagyok. 55 kilósan estem teherbe,85-el szültem.Szülés után 65ig könnyen visszafogytam,a lányom 2 éves korára lettem megint 55 kg. (az utolsó 10 kiló nehezen ment le) aztán már voltam 53 meg 54 kg is,de nagyon deszkának láttam magam,így hízókúrába kezdtem.Most 57-58 kg vagyok,szerintem ez ideális
2018. ápr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62 kiloval, izmosan lettem terhesen. Terhesen eltiltottak a mozgás minden formájától nagyon ingadozó pulzus miatt, valamit nyomott a kis Drágám. Szülés után 85-ről 54-re “fogytam”. Nagyon vizesedtem terhesen, majd a szoptatással fogytam végül le és az izmaimat is elveszítettem nyilván a nulla sport miatt. Illetve az első 2 hónapos végig sírta szegény, úgyhogy volt egy kis időm azonnal aludtam, evés mellékes volt akkor. Most 57 kilóval lettem terhes. Sporttól dettó el vagyok tiltva most megint pajzsmirigy túlműködés és egyéb problémák miatt. Már 4 kiló van rajtam, 15 hetes kismama vagyok. A gyerek után való rohangálás engem biztosan nem fogyaszt, 14 hónaposan indult el. Mivel ilyen későn indult el már tudta, hogy a lakásba mihez nyúlhat. Utácan szigorúan fogja a kezem, a játszótéri mókázás az meg semmi. Most 17 hónapos.
2018. ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78 voltam amikor terhes lettem, első pár hétben a rosszullétek miatt lefogytam 72re. Szülni 82 kgval mentem, most 6 hetes a babó én pedig 68 kg vagyok :)
2018. ápr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!