Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Autista gyerekek iskolajaban...

Autista gyerekek iskolajaban dolgozom kulföldön, mit szóltok nem passzolok abba a munkakörbe?

Figyelt kérdés

A diakok mind súlyos értelmi fogyatekosak is , nemcsak autistak es sokan közuluk köpködnek , harapnak.

En pár hónapja vagyok ott , es mondtak h ha úgy érzem segitseg kell es nem birok egy gyerekkel , akkor kérjek segitseget .

Én meg is teszem es anyam szerint ez nagy hiba , mert azt az érzést keltem h nem vállalom a felelösseget es nem tudom ellatni a munkakört .

Ma peldaul egy fiú mind köpködött es féltem h a nyála rámjön , es álltam félre , a kollegak meg szembeszálltak vele bátran , es rávették h menjen vissza az osztályba , ne szedegesse a papirkosarból a szemetet .

Azert volt ideges es köpködött mert ezt nem hagytak neki .

A kollegam arcat teliköpte , a ruhait , en meg húzódoztam , félrealltam de ettöl rosszabb ember nem vagyok .

Utana a kollegammal akartam diakot cserélni , aki nemet mondott az ajánlatra.

Altalaban nem mondanak nemet , de most nemet kaptam .

Tenyleg kerhetek diákcserét aznapra, mindneki kap egy diakot reggel es azzal viszi vegig a napot .

Mit lehet tenni ?

Ha tényleg élek a lehetöseggel es kerek segitseget , vagy cserét , akkor elöbb utóbb kirúgnak ???



2018. ápr. 20. 18:52
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Persze , h igen , utolsó, provokálnak, ennyi , teli gyulölettel es tudatlansággal
2018. ápr. 23. 08:32
 22/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamilyen kurzust végzett. Magyarországon vannak diplomás képzések, amik egyes nyugati országokban,csak kurzusok. Pl. óvónő képzés (meg is látszik, hozzáteszem) . Esetleg asszisztensi képzése van, gyógypedagógiai asszisztens. Gyógypedagógusok a szakosodás miatt tudják mi várna rájuk a többi területen, így választanak. Egy gyógypedagógiai asszisztens más.
2018. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, többen is kérdeztük, de nem válaszoltál. Mi a szakirányod?
2018. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Tartozom neked beszamolassal ? Nem neked szólt a kérdés . Semmi közöd . Nem passzol, nem hiszel , lapozz tovabb , a kerdes nem neked szól , hanem annak , aki tud adni egy választ , a meglevö infó alapján.

Hogyan merészelsz szamonkerni ? Micsoda vakmeröség!

2018. ápr. 23. 21:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!