Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mennek az emberek...

Miért mennek az emberek betegen (nátha, orrfolyás, köhögés) babalátogatóba?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 22. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Nem mennek.
2018. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Mert leszarják,ha megfertőzik a babát.Én mikor születtek a gyerekeim volt olyan ismerősöm aki konkrétan hőemelkedèssel akart jönni.Nem engedtem persze a végén én voltam a szemét.
2018. ápr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Mert nem normalisak. Sajnos en is talalkoztam ilyen szituval.

Nem engedtem a gyerek kozelebe.

2018. ápr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Mert bunkók és vagy Budapestiek.
2018. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Mert önzőek, meg sok a tudatlan hülye is, aki azt hiszi, hogy a megfázás a hidegtől van, azaz nem fertőző.

Esetleg pollenallergiáról van szó, elvégre tavasz van. Az más kérdés, hogy én semmit nem tüsszögnék ki egy baba közelében, inkább távol maradnék.

2018. ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A legszebb az, amikor elhallgatja a betegséget és csak akkor szembesülsz vele, amikor már nálad van, de ő persze még akkor is azt mondja hogy semmi baja, pedig taknya-nyála egyben van...
2018. ápr. 22. 22:29
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is taknyom-nyalam egyben van most, megse vagyok beteg. Itt a tavasz (nyar), allergias vagyok. Ettol fuggetlenul persze sok a kivancsi bunko.
2018. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a legszebb h 2 hetes sem volt a lányom és akkor idehoztak betegen az unokatesojat és anyósom fel volt pukkadva amikor nem engedtem be őket a lányom szobájába. Ráadásul koraszülött és kissulyu babarol volt szó. És azóta is idehorjak folyamat betegen... Irtó bosszantó pedig már szóltam is.
2018. ápr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Oktober ota nem tudtam talalkozni egyik azota gyerekes anyuka ismerosommel, mert a gyerekem nagyon sokat beteg, en meg nem vagyok akkora szemet, hogy odavigyem. Lehet erre mondani, hogyha lesz tesoja, majd akkor ugysem tudnak mit csinalni, de azert addig igenis tavol tud maradni legalabb a betegsegektol egy kicsit jobban.
2018. ápr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Elnéznéd, ha a szüleid mennének betegen? Én nem tettem, hanem elég csúnyán megmondtam a magamét, mert fáj a torkom mióta itt voltak de a baba szerencsére rendben van. Most meg minden vagyok csak jó nem és akkor finoman fogalmaztam.
2018. ápr. 26. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!