Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mennek az emberek...

Miért mennek az emberek betegen (nátha, orrfolyás, köhögés) babalátogatóba?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 22. 22:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem neztem el. Tesom jott betegen, tobb napra latogatni. Nagyon merges voltam, el is kaptuk mindannyian. Haza nem kuldhettem, mert messze lakunk egymastol. Minden latogatasa elott meglerem, hogy csak egeszsegesen jojjon. Legalabbis korabban igy volt. Aztan bolcsis lett a gyerekem, azota a hugomat feltem, hogy ne kapja el tolunk :D A kov. gyereknel mar nem lesz ilyen luxus, hogy tavol tudnam majd tartani a baciktol, de azert nagyon merges lennek, ha betegen jonne valaki. A tubetek megjelenese elott es utan 2-3 napig fertoz a beteg, tehat amikor van tunet, akkor biztosan fertoz, csak sokan ugy gondoljak, hogy a natha az nem fertoz, mert a hidegtol faztak meg, nem ertik, hogy az is virus, a hidegtol meg max. az immunrendszeruk gyengult meg. Esetleg, ha errol kuldesz nekik cikket, vagy elmondod roviden, talaevertik.
2018. máj. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
*talan megertik
2018. máj. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Utolsónak

Esélytelen, hogy megértsék vagyis inkább az, hogy elfogadják, nekem van igazam. Amikor felhívtam az egészséges szülőmet, hogy mi a helyzet, mondta hogy hát igen, beteg a másik szülőm. Szerinte süket fülekre talál majd a mondókám de mondjam nyugodtan a beteg szülőmnek. Aztán amikor megmondtam a magamét, mindketten azt mondták, hogy nem is volt beteg, én miről beszélek?!

2018. máj. 3. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!