Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tanítsam meg az egy...

Hogyan tanítsam meg az egy éves kislányomat hogy megfogja a cumisüveget és önállóan igyon?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 28. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell eroltetni majd megfogja magatol. En pl a poharat se eroltettem egyszer csak o maga akart inni belole.
2018. ápr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme erőltetni, látni fogod ha megèrik rá. Nekem egy éves kora után pár hónappal kezdett egyedül inni cumisüvegből.
2018. ápr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs értelme erőltetni. Az én fiam fogta, de megemelni nem sikerült. Csak másfél évesen ivott belőle önállóan.
2018. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget akkor hagyom csak más gyerekekket látok egy időseket velünk és isznak egyedül azt hittem hogy lemaradtunk 😏 köszi még egyszer mindenkinek 🤗
2018. ápr. 28. 12:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk a mohósága miatt legalább egy alkalommal pihenőt kell tartanunk az etetése közben. Olyan 5 hónaposan rájött, hogyan tudja megnehezíteni a cumisüveg elvételét, 6 hónapos kora óta maga fogja az üveget, alig lehet tőle elvenni.


Szóval nem nagyon csináltunk semmit sem, magától jött rá, főleg, hogy megvolt rá a késztetés :)

2018. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha próbálkoznál, akkor próbáld napközben füles itatóüvegből itatni.

A fiam ezekkel a füles ivó kulacsokkal tanulta meg ezt az emelést. Sima Dm-es füles üveget vettünk, semmi extra.

Eleinte én itattam aztán egyre inkább elkezdte tartani magának. Egy idő után már tudta emelni. És ezután próbálta a cumisüveggel.

2018. ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, erre gondolok:

[link]

2018. ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló igen beszereztem én is ilyet de még nem akarja megfogni kényelmesebb neki ha én tartom 😀
2018. ápr. 30. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!