Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párommal több éve próbálkozunk...

Párommal több éve próbálkozunk a babával! (4 éve) Szedek vitamint, méhpempő, teák stb.. Én voltam orvosnál minden rendben! De volt a párom egy sperma vizsgálaton ott azt mondták minden oké. Esetleg tudnátok ajalalni valami vitamint, vagy bármit?

Figyelt kérdés
2018. máj. 4. 17:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%

Mennyi le lájkol válasz annak ellenére hogy mindegyik értelmes.Azt mondod nem görcsölsz rá,de eszed a mehpempot,ovutesztelsz stb..stb.

Nem fognak téged addig tovább vizsgálni míg a párod spermajarol ki nem derül, hogy rendben van e.Ja, hogy ő nem megy ilyen helyre?, mert gondolom ha menne már rég lehetne gyereketek,de ő nem az a fajta és benned van a hiba mindenképpen, akkor még gyogyitgassd magad szedjel meg vitamint majd +4ev múlva rájössz, hogy kár volt.

2018. máj. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Rosszindulatú vagy....jobbulást!

Ő is volt vizsgálaton minden rendben volt...

2018. máj. 6. 11:05
 13/15 anonim ***** válasza:
Milyen vérvizsgálaton voltál? Endokrinológusnál jártál? 3. és 21. napi hormonsor, TSH rendben?
2018. máj. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Igen voltam!

Hat x napokon kellett menni....azt tudom,és volt olyan is ,hogy cukros vizet kellett innom,és utána újra vettek vért..ez kb 2 éve volt.

De mindent rendben talàltak!Végülis nagyon stresszes a munkàm,vállakozásom van!Csak ez lehet a hiba sokak szerint...de én úgy vagyok ezzel,hogy ha egészségesek vagyunk csak lesz egyszer!

És majd megyünk lassan nyaralni;) ott kipapcsolok,és ott összehozzuk a babyt🤗

De ha van bármi tanácsa bárkinek,nagyon szívesen fogadom!

Akár privátban is 🤗

2018. máj. 6. 11:43
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez van, pedig tudat alatt nagyon is rápörögtök, és akarjátok, stresszeltek, nem jön.


Unokatesóméknál 10 éve nem jön a második, holott az első azonnal fogant egy nyaralás alatt "véletlen". A második meg nem-nem-nem.


Nem is fog, tiszta stressz mindkét szülő, és az a szomorú, hogy a meglévő gyerekre sokszor szrnak a meg nem fogant miatt.

2018. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!