Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekkel együtt nevelni,...

Gyerekkel együtt nevelni, tartani kutyát?

Figyelt kérdés

Gondolom itt arra hogy a kutya nálunk feljön az ágyra pl én rosszul vagyok ettől mégiscsak egy állat szőrös ,oda keni a pö.....t stb....

Egyszerűen rosszul vagyok ettől az egész kutyásditól!!

Tisztázzuk azt is én nem akartam kutyát párommal beszéltük hogy ő szeretne èn akkor is elleneztem!!

Itt nem szeretnék a párkapcsolatban van probléma stb ....

Kérem aki ilyen helyzetben van volt az hogy kezelte ezt!?

Köszönöm


2018. ápr. 4. 20:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
26%
Úgy hogy megbeszéltük, és megértette hogy kutya csak oda mehet, ahol mindenki akarja. És mivel nekem is hasonló gondjaim voltak, takarítani meg nem nagyon akart, lemondott róla.
2018. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

Gyerekem kutyákkal és macskákkal nőtt fel, köszöni szépen, jól van.

Az egészséges állattól semmi bajotok nem lesz. Takarítani persze kell utána, de azt amúgy is szoktál gondolom.

Ilyen helyzetben nem voltam, mert a párom is szerette az állatokat (most egyedül élek).

A pároddal kellene kompromisszumra jutnotok pedig, hiába nem ilyen választ vársz. Más megoldás nincsen, mint hogy vagy ki tudtok alakítani egy mindkettőtök számára elfogadható rendszert (kompromisszum), vagy szétmentek, és mindenki éli tovább az életét úgy, ahogy neki megfelel.

2018. ápr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%

Nekünk gyerekünk nincs, de a kutyával alszunk. Este áttörlöm a kutyát, csak úgy jöhet fel az ágyra. Reggel persze "szőrteleníteni" kell az ágyat + én hetente cserélek ágyneműt és ágytakarót. Ha lenne gyerekem, akkor sem tenném ki a kutyát.

A barátnőmnek most van kisbabája. Ők úgy alszanak, hogy két kistestű kutya közöttük, a bébi pedig az anyukája mellett a kiságyban, aminek nyitott az oldala. Nekik így jó. Mindenki jól van.

Ha te nem szereted a kutyát, az elég problémás a kapcsolatotok szempontjából. Ha viszont szereted a kutyát (a kérdésedből nem úgy tűnik) csak azt nem szereted, hogy felmegy az ágyra, azt akkor beszéljétek meg. Legyen neki egy kis kuckója az ágyatok mellett és tanítsátok meg neki, hogy az ágyra felmenni tilos.

2018. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
16%
máshol nem tudja kiélni magát, itt anonim szórakozhat ez a sunyi fajta.
2018. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
11%
És mindjárt jönnek majd, a 'felelős kutyatartás' szöveggel.
2018. ápr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
12%
Én NEM tenném a kutyák rengeteg sz@rt terjesztenek , minimum egy galandféreg fertőzés befigyel a kutyásoknál, de még csomó egyéb kórt is sorolhatnék. Nem kéne a gyereket veszélyeztetni.
2018. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
34%
Elkezdtem figyelgetni a pontozást pár napja. Nem csak itt, ahogy megjelenik egy kérdés-persze valaki leírja a véleményét, vagy esetleg még bemásol egy jogszabály- azonnal lepontozzák. Ha egy ügyvéd leír valamit az miért 42%-ban hasznos. Ha valaki nem bírja a kutyát-macskát az miért 0%-ban hasznos? Ezek az emberek lelkileg sérültek, vagy nem tudom mi bajuk, de itt élik ki magukat.
2018. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%

"Tisztázzuk azt is én nem akartam kutyát párommal beszéltük hogy ő szeretne èn akkor is elleneztem!!

Itt nem szeretnék a párkapcsolatban van probléma stb .... "


Ez nem jó kategória! A családi kapcsolatokban van a helye!

Tetszik vagy nem, párkapcsolati problémáról van szó!

2018. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
Én is egyet értek hogy a párkapcsolati problémák kategóriába való? Mégis mi más lenne a gond? Te nem tudsz kiegyezni a férjeddel a kutya ügyben, úgymond a kutyának ehhez semmi köze hogy marakodtok ezen.
2018. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
19%
Első voltam, látom jól állok. Miért nem lehet megérteni, hogy nem akarok a kutyával egy tányérból enni, nem bírom hogy az ágyamba csorog a nyála, hogy a szőnyegbe törli a seggét, hogy amit kihány azt azon nyomban fel is nyalja, hogy a kajáját mindig elvisz valami jó helyre-sose a tányérból eszi meg- és még sorolhatnám. Aki másképp él, az írjon, de ne alkosson rólam véleményt azzal hogy lepontoz. Ez a kérdező joga. (lenne)
2018. ápr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!