Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » "Mostohaanyák", hogy kezelitek...

"Mostohaanyák", hogy kezelitek ha nem fogad el a párotok gyereke? Lopkod, bántja a gyereked?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk együtt.

6 hónapos a pici lányunk. A párom előző házasságából van 2 gyerkőce 6 és 3 évesek. A kicsi nagyon aranyos, próbálja őt is ellenem nevelni az anyja, mikor jönnek ez nagyon látszik mogorva velem,"hagyjál, ne nyúlj apához stb". Aztán eltelik pár óra és jön, bújik. Na a nagy nem. Rajta látszik anyuka. Olyanokat mondd amit egy 6 éves gyerek fel sem fog. Csak hallja és mondja. Most elkezdett lopkodni tőlünk. A kicsi cuccait, ékszereimet.

Szóltunk anyukának, aki szerint ez gyereknek jár!? O.o

Tehát ez is baj, hogy az anyja nem is tiltja, sőt biztatja a lopásra.

Volt, hogy a kicsi sírva ment haza mert félt, hogy a nagytesó elmondja, hogy velem aludt és anya mérges lesz.

Nem tudom miért utál ennyire anyuka. Csak azután ismertem meg a páromat mikor ők már külön éltek.



2018. jan. 11. 18:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
39%

Én eleve nem kezdenék olyannal akinek gyereke van, nem hogy nős volt.

Iszonyat sok konfliktust okoz egy 'idegen' gyerek.

2018. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
42%
Fél éves volt a kisebbik mikor veled összejött? És még te is szültél neki? Az igen hallod.
2018. jan. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
31%
Nekem sem kéne, inkább egyedül lennék mint ilyen szitukba, sajnos látom a sok negatív példát magam körül is.
2018. jan. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszoljatok pls. Tudom tudom ha nem jött össze az első feleségével akkor egyedül kéne meghalnia. De pls hagyjuk most ezt a felfogást.
2018. jan. 11. 19:06
 5/69 anonim ***** válasza:
42%

Nagy azt tudja, hogy apa miattad hagyta ott anyut.

Igaz? Egy féléves gyerek mellől még ideje se volt elköltözni. Vagy már terhesen otthagyta??

2018. jan. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
34%

Senki nem írta, hogy egyedül kéne meghalnia, csak azt írtuk hogy nekünk több eszünk lett volna, és nem kerültünk volna ilyen helyzetbe.

Mert tényleg rengeteg gond van egy ilyen kapcsolattal, hisz te is írod hogy anyuka ellened neveli pl. Mégis mit vársz de komolyan? Zengjen rólad ódákat, mikor a kisebbik gyereke fél éves volt mikor veled összejött a férje (ezt a szöveget hogy azután ismerted meg miután ők elvaltak ezt ő vagy elhiszi vagy nem úgy ahogy mi is, de én pl inkább nem).


Az meg hogy te összejöttél és rövid időn belül szültél egy olyannak aki otthon hagyja a fél éves gyerekét, hát no komment.

Végül magadnak főzted ezt, akkor mostmár edd meg.

2018. jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
40%
Majd megmutatod, hogy kell ezt jól csinálni, amikor a te gyereked megy majd a harmadik asszonykához.
2018. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
9%

Ezt kinek szántad kedves 'majd megmutatod ha a te gyereked megy a harmadik asszonykahoz'?


Mert ha nekem akkor rosszul címezted, mert az én gyerekem rendezett háttérbe születik és nevelkedik, és példát fog látni. De ezt neked nyilván magyarazhatom miért olyan egy férfi amilyen.

2018. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:

A történethez nem tartozik ugyan, de leírom.

A kicsi születése előtt sem voltak már jóban. A párom mondta, hogy menjenek külön. El is költözött. Majd pár hónap múlva visszasírta magához az exe. Akkor együtt voltak 2-3 hónapig. Aztán párom belátta,hogy ez nem megy 1-2 hónap múlva szólt anyu, hogy baba van. Párom nézett is, hogy hogy mikor gyógyszert szed. Aztán anyu közölte, hogy ja azt abbahagyta, akart még 1 gyereket. De akkor már nem ment vissza a párom hozzá.

2018. jan. 11. 19:20
 10/69 anonim ***** válasza:
81%

Gondolom féltékeny. Neki van új párja?

A kérdező is "bolond" mert összejött egy ilyen emberrel (bár nem tudjuk miért is váltak külön). De! Annál nincs undorítóbb, amikor egy anyuka valaki ellen neveli a gyerekét. Befolyásolja az érzéseiket és lelkileg zsarolja őket azzal, hogy ha kedvelik a kérdezőt akkor rosszat tesznek.

2018. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!