Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Papíron...

Most mit tegyek? Papíron hajléktalan vagyok én is és a gyerekem is! Ráadásnak még a TB-m sem él így, hiába van fizetve!

Figyelt kérdés

Nem rég ki kellett jelentkezni az eddigi állandó lakcímünkről,mert eladtuk a házat!most albérletben lakunk a főbérlő nem engedi,hogy bejelentkezünk ide,és az új szabály szerint csak akkor lehet ideiglenes,tartózkodási címem ha van állandó is!

A legnagyobb probléma az,hogy most augusztusban megszületik a második gyermekünk és ha nincs lakcím elméletileg ki sem engednek a babával a kórházból,ráadásul még a TB-sem fizet az ellátásért!

Nincs senkim ahova bejelentkezhetnék,egy lett volna a nagymamám,de ő meg nem engedi!


2010. jún. 14. 13:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el a jegyzőhöz, ő tud ebben éremben segíteni!
2010. jún. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!