Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A lányom 4 éves és egész...

A lányom 4 éves és egész éjjel beszél álmában van olyan amikor rendesen érthetően. Olvastam neten hogy lehet vmi betegség is, szerintetek ez baj lehet?

Figyelt kérdés
Férjem azt mondta én csak nagyon ritkán és pár szót. Aggodom nagyon.
2018. máj. 12. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Döntsétek el, hogy gyakran és egész éjjel, vagy ritkán csak pár szót..ha az első, akkor kérdezzétek meg a gyerekorvost..
2018. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

1-es, a "ritkán pár szót" anyukára vonatkozik, az "egész éjjel" a gyerekre.


Kérdező, szerintem kérdezz gyerekorvost.

Az én férjem is beszél álmában, igaz nem állandóan, de rendszeresen, mármint minden éjszaka hallom de csak 1-2 szót, aztán nincs több (vagy én nem hallom mert elalszom..) Neki semmi baja.

2018. máj. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jaaa én is szoktam csak én ritkán.

A lányom gyakran.

2018. máj. 12. 21:19
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Legutóbbi éjszakai pofázásom:

Párom eskü alatt vallja, hogy éjjel elkeztem rázni, majd hisztérikusan kijelentettem: hát nem érted, hogy a nyuszikat el kell vinnünk állatorvoshoz?!"

Fun fact: nincsenek nyulaink, és nem is voltak.

2018. máj. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok. Bocs, félreolvastam. Szerintem ha egész éjjel beszél az azért elég fura.. Én biztos utánajárnék szakembereknél, hogy kizárjunk mindent.
2018. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Gyerekem csak akkor beszél álmában ha lázas, én meg akkor, ha sulyosabb stressz terhel.

Ebből kiindulva en nem tartom egy pozitiv dolognak, annyi biztos.

Talán az agy valamit kompenzálna hogy aktivizálja a beszédközpontot alvás alatt

2018. máj. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

29 eves vagyok, kesz szonoklatokat tartok almomban a ferjemnek. 😂

Kutyabajom egeszsegileg es mentalisan, max a pollenallergiamat tudom felhozni de nem hiszem relevans

2018. máj. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Alvászavarok egyik esete

Ket hetig vezesd a gyermek alvasi időpontjait(mikor ébred mikor alszik el)szed e gyogyszereket, iszik e cukrosakat, mikor tornázik stb

Ezek támontok az orvosnak

2018. máj. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha egész éjjel beszél megemlíteném a gyerekorvosnak, de ha csak egy-két mondat akkor nem. Mondjuk én nem gondolnám, hogy baj lenne vele. Én is mióta az eszemet tudom beszélek álmomban, vagyis pár mondat kicsúszik. Ha álmomban indulatos vagyok akkor kiabálok, veszekedek, úgy ébreszt fel a férjem.
2018. máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!