Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vigyünk nyaralásra?

Mit vigyünk nyaralásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!A családommal először megyünk tengerpartra,Törökországba, nyaralni. Mit tanacsolnatok mik azok a dolgok, amit mindenképp érdemes ilyenkor magunkkal vinni? Legfőképpen 7 éves kisfiam miatt tettem fel a kérdést. Témában jártas anyukák tanácsait várom.

Válaszokat előre is köszönöm a segítséget! 😊


2018. máj. 13. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Gyerelemnek (4) alábbiakat csomagoltam nyaralásra:

- kedvenc bögre, jatektelefonja amik visszaadják az otthoni érzéseit is kicsit

-alvos plüsse

- napi vitaminjai, lazcsillapito, szunyogcsipesre,bőrallergiára kencefice, naptej, hasfajasra espumisan

- strandcucc, törölköző

-otthoni es utcai szandi

-zártabb cipo

-gumicsizmat vennem kellett ott

-esőkabát

-mesekönyvek, pár benti vagy strandos homokozos jatek

- kb 10 bugyi, zokni, polok, kisgatya, melegebb gatyo, egy pulcsi, átmeneti kiskabát, vékony sapka

- törlőkendő, tisztalkodasi szerek, spec babafurdeto es kremek mert a szimpla szaritja a bőrét

-felfujhatos uszogumik es ajandekba hoztak neki feldujhatos motor, matrac stb, jobb, mint ott megvenni ezeket

- gondolkodtam vizallo, adatait tartalmazo karkötőben is, de az elmaradt, de nem hülyeség

2018. máj. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Ez komoly? 7 éve nevelsz egy gyereket és nem tudod mire van szüksége a mindennapokban és mit kell adnod ha beteg?!? Csoda hogy életben maradt melletted.........


Bocsánat de az ilyen életképtelenségről árulkodó kérdések kiverik a biztosítékot! Lehet lepontozni, töröltetni, de akkor is szégyen hogy valaki 7 év után sem tudja, hogy mik egy gyerek szükségletei!! És tökmindegy hogy Törökország vagy Balaton, a gyereked ugyanaz, a betegségek is amiket benyalhat.....elképesztő komolyan.

2018. máj. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Elolvastam a választ is, első válaszoló nagyon türelmes hogy egy 7 éve gyereket nevelőnek leírta hogy ruhát is kell vinni, meg strandcuccokat, stb....
2018. máj. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jézusom! Hát köszönöm szépen a "jó" tanácsokat! 😊. Nyilván nem az alapvető dolgokra g0ndoltam, azért írtam le, hogy tengerpartra megyünk. Hogy esetleg van e valami tapasztalat, amit esetleg másnak sem jutott eszébe és nyaralás közben jött rá, hogy nem ártott volna ha van. Ilyen dolgokra gondoltam. Kár volt kérdezni

Mondjuk ez a válaszolókat minősíti és tovább nem is írnék véleményt.

Kedves első válaszoló, nagyon szépen köszönöm a válaszod. Szép napot Önnek!

2018. máj. 13. 09:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok naptejet, kalapot, parttól függően vízicipőt (nem csak kavicsosra jó, hisz a forró homoktól is véd). Mi szeretjük az uv szűrős ruházatot is, jobb mint a szimpla fehér póló a nap ellen. Rengeteg kis- és nagygyerekes családon láttunk.


Antihisztamin tartalmú krémet, tablettát napégésre, csípésre.


Gyomorbántalmakra való gyógyszert.


És ott ne igyatok vizet, jéggel készített italt.

2018. máj. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fontos a normaflore/linex, B6 vitamin.
2018. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. máj. 14. 13:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Ami nekünk kellett volna, de nem volt egyszer nyaraláson az szorulásra való gyógyszer volt. Egyiptomba mentünk, mindenki mondta, hogy hasmenés nagyon valószínű. Hát... nekünk szorulásunk lett :D.


Amit még vigyél, az műanyag vízicipő. Véd az ellen, hogy a vízben belelépjen egy élesebb kőbe, kagylóba, illetve a forró homokon is jól jön.


Szerintem vigyél valami kevés meleg, vízálló öltözetet, mert akármilyen derűs időt jósolnak lehet h meglep titeket egy kis eső.


A gyógyszereit, vitaminjait, stb-t te tudod, azokat vidd. Ha nem akarod az egész kiszerelést magaddal vinni, érdemes egy kis gyógyszertartót beszerezni, amibe belefér az a 4-5 (vagy nem tudom menniy) kapszula.


Vigyél pendrive-ot, memóriakártyákat és töltőt, hogy a fényképeket tudjátok hová tenni és ne merüljön le a fényképező/a telefon.


Próbálj meg minden szükséges ruhát, strandfelszerelést, játékot, stb vinni, mivel ha ott kell megvenni az többszöröse lesz az itthoni árnak.


Hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem segítettem.

2018. máj. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a jó tanácsokat. Hálistennek vannak még jó szándékú, értelmes emberek!
2018. máj. 19. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!