Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Közbe kell avatkozni ha az...

Közbe kell avatkozni ha az anya napi szinten kiabál a gyerekkel?

Figyelt kérdés
2 évessel
2018. máj. 15. 11:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
8%
Igen.
2018. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

Ki vagy te a sztoriban?? Szomszéd? Apuka?

Nem mindegy!


2évesnek lehet dackorszaka, én is kiabáltam vele, mikor csak azért is bele akart nyúlni a sütőbe, pedig vagy 600x elmondtam, hogy nem és miért nem! Aki hallgatta nap, mint nap, lehet már hülyét kapott tőle, ahogy én is. Mégsem hagyhatom, hogy veszélyeztesse magát a gyerek, ha a szomszédnak nem tetszik a kiabàlás, akkor sem.

2018. máj. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
9%
Igen. Borzasztóan idegesítő, ha egy felnőtt nem tud viselkedni.
2018. máj. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
28%

És mit csinálsz?

Nálunk két házzal arrébb lehet hallani, ha anyucinak elszalad a gyógyszer és jön a "beleb.szlak a kiságyba" "ne várd meg ideges leszek" " ku.rva elegem van belőled" műsor

de gyerek az kellett.

2018. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
11%
# 2: De csak-azért is oda vitted a sütőhöz, csakhogy ordibálhass vele. xd
2018. máj. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Szomszéd vagyok. Azért kérdem mert olyan is hallja, akinek ilyesmi a szakmája és nem tesz semmit. Igaz, én sem.


Kb olyasmik a sztorik, hogy a gyerek valamivel püföli a szülőket, erre a szülő meg elkezd kiabálni.

2018. máj. 15. 11:57
 7/26 anonim ***** válasza:
9%

Szornyu hogy egyeseknek miert van gyerekuk. Mint amit a 4es irt.

Az egy dolog hogy ha valakinek elszakad a cerna egy ido utan. Senki nem robot, de ez a beszed!!.. szegeny gyerekek!:(

2018. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
5%
Én egyszer azon röhögtem amikor valaki ki írt ide egy hasonló sztorit, de részletezve. A férje két hatalmas akkora pofont lekevert a nőnek, hogy beesett a székek közé, miután már elege lett abból, hogy üvöltözik a gyerekkel.
2018. máj. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
8# ez nem vicces.
2018. máj. 15. 12:02
 10/26 anonim ***** válasza:
13%
És miért nem az ? Megérdemelte , nem ? Vagy te akkor most mégis mit vársz, miért írtad ki ide ezt a kérdést ? Gondoltad majd egyből a gyámügy siet a segítségedre ?!
2018. máj. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!