Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori és normális...

Mennyire gyakori és normális hogy egy férfi 48 év körül lesz apuka?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez mennyire elfogadható a mai világban, ha egy férfi ennyi idősen találja meg az igazit akit meg tudná őt ajándékozni egy gyermekkel?

Férfiak/nők ti bevállanátok?


2018. máj. 16. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Hát, sokaknak ennyi idős korukra felnőtt gyerekeik vannak, de igazából mostanra annyira kitolódik, hogy előfordulhat ilyen is. Mondjuk 60 felett nem biztos, hogy élmény lesz egy kamaszgyerekkel bajlódni.
2018. máj. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első gyerek nem jellemző Ennyi idősen. Olyat Hallottam nem egyet, aki Ennyi idősen az új kapcsolatába vállalt gyereket.

Viszont 38 évesen több ismerősöm is első babás apuka lett.

2018. máj. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Ma már sokkal kevésbé néznének rá csodálkozva, mint kb 20 évvel ezelőtt. Főleg, ha fiatalos és energikus emberről van szó. A fiam osztályában van egy gyerek, akinek az apja már bőven 50 fölött van, a fiú pedig 8 éves. Ő inkább nagyapjának tűnik.

Én nem biztos, hogy szülnék egy ilyen idős férfinak, de nem is szólnék meg senkit.

2018. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Apukám hasonlón van.. Vagyunk/voltunk mi neki (22 vagyok) ő most lesz 52 éves és van egy új kapcsolatból egy 3 hónapos gyereke..
2018. máj. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Az en parom 45 volt, mikor az elso lanyunk szuletett, en 24. Minden a legnagyobb rendben! ;)
2018. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Párom 50, én 25 vagyok, most várjuk a negyedik babánkat. Az első születésénél ő 45 volt én meg húsz. Fiatalos, tapasztalt.
2018. máj. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kereszt apum 55 volt, keresztanyum 30, amikor megszületett a babájuk. Azóta a baba, 23 éves férfi és szerencsére mindenki jól van éli világát. Voltak nehézségek, de mindent megoldottak, nyugodta, harmónikus élete élnek, a fiuk màr kirepült. Keresztszüleim házassága példaértékű, szerintem sokan boldogok lennének egy ilyen kapcsolatban.
2018. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

vállald be,ha tisztában vagy azzal, hogy a gyerek 16 éves lesz, mikor a párod már nyugdíjas.


és ha előbb megbetegszik v. elpatkol, akkor gondozhatod, anyagilag is magadra maradsz.


ha te betegszel meg, nem biztos, h. számíthatsz annyira rá, mert már ő is idősebb lesz.


én egy gyereket nem tennék ki annak, h. 48 év korkülönbség legyen akár az apja, akár az anyja részéről közte.


még örökbefogadásnál sem adnak ki gyereket olyan szülőpárnak, akik több mint 40 évvel öregebbek a gyereknél, és nem véletlenül.

2018. máj. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Gyakori, de nem normális.
2018. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 41 voltam, a férjem pedig 45,5, amikor a gyerekünk született (első). Két év telt el, mindketten örülnénk, ha lenne tesó is.
2018. máj. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!