Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennél ha kiderülne, hogy...

Mit tennél ha kiderülne, hogy 1-2 hónapos terhes vagy?

Figyelt kérdés

Mit tennél ha kiderülne hogy 1-2 hónapos terhes vagy pl h nem rendszeresen jönne meg a bajod és azt hinnéd hogy késik és pl csináltál volna 2tesztet az elején és megnyugodnál hogy nem vagy terhes mert a teszt azt mutatta.


17/L


2010. jún. 14. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer 2 hetet késett, csináltam tesztet, és negatív lett. Csinálj te is, azután lehet a többiről gondolkodni.
2010. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Hát ha kiderülne, hogy 1-2 hónapos terhes vagyok, az egy kisebb fajta csoda lenne, mert két éve nem voltam férfival :D

Amúgy nekem nem a "bajom" szokott megjönni, hanem a menstruációm.

2010. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:P ne kötözködj, te is tudod hogy arra gondoltam :D
2010. jún. 14. 23:15
 4/8 anonim válasza:
76%
Én nagyon megijednék, mert fiú vagyok...
2010. jún. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Elmennék cirkuszi látványosságnak "A XXI. századi Szűz Mária" címen és meggazdagodnék. :D
2010. jún. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amúgy meg 1 hónapos terhesség nincs.....

utolsó mensi első napjától számítva mondjuk...

Ha negatív a teszt akkor megnyugodhatsz,nem vagy terhes.

2010. jún. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már túl vagyok egy abortuszon és tudom, hogy ez az, amire soha többé nem lennék képes semmi esetre sem. úgyhogy ha megint terhes lennék, megtartanám. de ez én vagyok.
2010. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kicsit megijednék, mert 5 hónapja szültem császárral, és még túl korai lenne. De ha minimális a veszély számomra, akkor mindeképpen megtartanám, még akkor is, ha ez azzal jár, hogy végig kell feküdnöm az egészet. De sajnos a már meglévő kisfiam miatt a saját egészségemet kell előtérbe helyezzem, nem a magzatét.
2010. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!