Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyivel és miben könnyebb...

Mennyivel és miben könnyebb úgy gyereket nevelni, hogy pénzen nem kell aggódnod (passzív bevételed van és gazdag vagy) és van egy szerető férjed?

Figyelt kérdés
2018. máj. 26. 13:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mennyivel? Sokkal! Ugyan azt mondják, hogy a pénz nem boldogít és hasonlók, de ha van, az sok terhet levesz a válladról.

Amíg itthon voltam a gyerekekkel, mindig számolnom kellett mire költünk. A férjemnek másodállásban is kellett dolgoznia. Ő állandóan fáradt volt, én meg frusztrált és ideges, hogy sosincs itthon. Majdnem el is váltunk. Aztán viszzamentem dolgozni, minden problémánk megoldódott. Nem kellett másodoznia, volt elég pénzünk. Nem mondanám, hogy gazdagok vagyunk, de végre nem kell számolgatnom a pénzt. Fogalmam sincs mennyit költünk. Szóval nekünk már ez is nagy könnyebbség. Nincs stressz, boldogabb a család. Újra férj és feleség vagyunk.

2018. máj. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én neveltem gyereket egyedül, nehéz körülmények közt 20 évesen, és szerető férj mellett anyagi biztonságban is. Nyilván könnyebb ha nem kell azt mondanod a gyereknek sosem hogy ne haragudj kicsim de most nem tudok neked fagyit/csokit/cukrot/sütit venni mert másra kell a pénz. Nyilván jobb hogy nem csak olcsó egyszínű pólót tudok rá adni hanem olyan mintásat, mesehősőset amilyet akar. Még nem kell aggódnia azon hogy ha hónap végén beteg meg tudom-e venni a gyógyszereket, eheti bármikor a kedvenc kajáját mert mindig meg tudom venni
2018. máj. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!