Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Min vesztél össze utoljára a...

Min vesztél össze utoljára a szüleiddel? Mi volt az ok? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Nemet és kort is!


8aki nem akar sokat írni az írhatja röviden és tömören is)


2010. szept. 19. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Szobacicám van és mindig elfeljtem kitakarítani a helyét, és ha szólnak kétszer akkor megcsinálom, de ezt apa már unja és kiakadt, hogy miért nem csinálom rendesen ( nem lusta vagyok, csak végtelenül szétszórt) aztán megbeszéltük századszorra is hogy ezentúl rendesen megcsinálom :)
2010. szept. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont most, nemrég vesztem össze apámmal, mert megvádolt, hogy eltettem valami hülye cd-it, amiket én sohasem láttam. El kezdtünk egymással ordítozni(tudom, nem szép dolog, de teljesen alaptalanul vádolt meg, én meg forrófejű vagyok), erre bejött anyám, és mondta, hogy ő úgy tudja, hogy apám odaadta valami barátjának, hogy másolja le őket. Apám felhívta, és hát persze, hogy ott volt. De azért belehalt volna, hogy bocsánatot kérjen tőlem, amiért megvádolt. -.-

15/L

2010. szept. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Anyámmal kb minden nap [vagy minden másnap] összeveszek valami hülyeség miatt xD

Mindegyik úgy végződik, hogy haragszunk egymásra fél óráig, aztán meg szent a béke :D és semmi több


13/L

2010. szept. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ma délután anyával mikor autóversenyt játszottunk és nem mondtam el neki hogy van még egy gomb amit használni kell xDD
2010. szept. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tegnap moziba mentünk és meg volt beszélve ,hogy xy-kor indulunk én meg 5 perccel későbbre készültem el.-.-

De aztán 5 perc múlva szent a béke nálunk...

14,5/L

2010. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sajnos pont ma. Nem vagyok túl jó passzba (fájt a fejem, hasam), de tudom, hogy ez nem mentség!


Mindenen, és semmin is meg tudok sértődni. De hála az Édesanyámnak, a "harag" kb. 5 percig tart.


13 éves vagyok, Anyukám 55 éves

2010. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Anyával, mert nem engedi a pc-t... Pedig én azt kértem, hogy 16 évesen legyen... 10/L
2010. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utoljára 3éve vesztem össze anyámmal.....amikor kib.szott otthonról. azóta nem is láttam.
2010. szept. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos mindennap összeveszünk...az ordítozás mindennapos ebben a rohadt lakásban.Most épp sokszor amiatt veszekszünk,hogy én koleszos akarok lenni(vajonmért-_-')...de neki nincs pénze rá stbstb.
2010. szept. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

majdnem minden reggel, inkább apuval mert nem szereti, ha sokat pepecselek a hajammal, Aztán ha meg nem csinálom, akkor meg jön a sápítozás, hogy pedig ne csak kifésüljem a hajam, mert sokkal jobban áll, ha göndörítem, szárítom stb... Aztán délutánra szent a béka ;)


12/L

2010. szept. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!