Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi csináltok, ha a cumi...

Mi csináltok, ha a cumi leesik a földre és koszos lesz és nincs a közelben folyóvíz?

Figyelt kérdés

Koszosan nem lehet visszadugni a gyerek szájába, én nem nyalom le!!!.

Van valami praktikátok ilyen esetekre? Esetleg valamilyen törlőkendő?


2010. jún. 16. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél magaddal erre az esetre több cumit. Lehet kapni fertőtlenítős törlőkendőt pl. a Rossmannban vagy uv-s fertőtlenítőt is, mondjuk, az elég drága. A másik lehetőség, hogy viszel egy kis üvegben vizet a táskában és azzal mosod le a leesett cumit, ha úton vagytok. [link]
2010. jún. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
innivaló mindig van nálam, abból öntök rá egy picit és letörlöm vmi tisztával
2010. jún. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a gyerek vizével mosom le, az mindig nálam van:) Én sem nyalom le soha:)
2010. jún. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet kapni pl. chicco-nak van olyn törlőkendő amivel szopi előtt a mellet lehet tisztítani, nem árt a babának sem. én olyat hordok magamnál.
2010. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szintén a gyerek vizével, de volt már, hogy lenyaltam. Ilyen az élet. Persze ez 1-2x fordult elő, nem csináltam belőle problémát.
2010. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szintén a gyerek vizével mosom le, vagy zsebre teszem és amikor lamentál, mondom neki hogy anya vigyáz rá mert leesett és koszos, majd gyorsan elterelem a figyelmét róla valami utcán látható dologgal (busz, teherautó, kavics, kutya :). Mondjuk ez könnyű, mert ő már nagyobbacska.

Lenyalni még nem volt gusztusom, mert nem elég hogy a gyerek szájában volt, még koszos is :D

2010. jún. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

A víz mellé akkor beszerzek ilyen törlőkendőt, amit mellre is lehet használni.

2010. jún. 16. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!