Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másra hagynátok 3 napra egy...

Másra hagynátok 3 napra egy 2,5 éves gyereketek?

Figyelt kérdés
Lehetőségem lett kimenni külföldre 3 éjszakára, de nem tudok a kicsivel menni, egyedul nevelem, eddig csak a nagymamanal aludt, ott minden rendben volt, jól érezte magát, de most nem tud, barátnőm felajánlotta, hogy lehet nála hétvégén. Onzonek és rossz anyának érzem magam, amiért elmegyek, és másra bízom. Ismeri azt, akihez megy. Nagyon félek, hogy ha történik vele valami, akkor nem én leszek vele. Bizom a baratnomben, de mégse a nagymamája. Egyedul nevelem, végre ki tudnék mozdulni. Ti mit tennetek? Engem megöl az aggodalom, pedig még el se mentem.

2018. jún. 7. 18:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

En nem hagynam es nem ks hagytam meg egy ejszakara sem egyedul a harom eves gyerekem, de: pl nalunk a gyerekem ezerszer szorosabb kapcsolatot apol a barataimmal mint a nagyszulokkel. Nalunk egesz biztos hogy (foleg egy bizonyos) baratjomre hagynam, ha ilyen lenne, nagymamara semmikepp.

De persze mindenki maga tudja a viszonyait meg bizalmi rendszereit.

2018. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőd alszik nálatok és így a kicsi a saját környezetében lesz.
2018. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12-es jót irt.
2018. jún. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én vigyáztam a barátnőm lányára már ennyi idős korában 2-3 napot amikor vidékre mentek dolgozni, mivel nagyszülő nem jöhetett szóba. És akkor nekem még nem volt gyerekem, de a kislány születése óta szinte minden nap látott. Most az én lányaimra is ő szokott vigyázni, ha dolgom van. Nem aludtak ott még senkinél, de ha úgy hozná a szükség akkor nyugodt szívvel bíznám rá. Perssze biztos sokat gondolnék rájuk, de nála jobb helyen nem lehetnének. Ha úgy érzed szeretnél elmenni, menj nyugodtan.
2018. jún. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tartanek elotte mindenkeppen legalabb 1 estes probat. De ha szorongsz ettol, nem hiszem, hogy jol tudnad erezni magad, azon kattognal, hogy minden oke. Ha pedig esetleg nagyon hianyoznal neki, akkor utana hetekig is ihatjatok a levet, ha extraanyas lesz.
2018. jún. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!