Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » "Idősebb" (35 felett szült)...

"Idősebb" (35 felett szült) anyukák! Néztek már Titeket a gyereketek nagymamájának? Velem ma ez történt és szíven ütött.

Figyelt kérdés
Szerintem nem nézek ki öregesen .... Ma mégis egy nővel sorban állás közben beszédbe elegyedtünk, mondta a babakocsiban ülő kisfiamnak, hogy "Jaj de szép vagy, tiszta nagymamád vagy..." ... Én gyanútlanul kérdezem: miért, ismeri valamelyik nagyit? (Gondoltam ismer valahonnan minket, csak én nem őt..) Erre a nő reakciójából (teljesen lefagyott, elvörösödött, stb...jöttem rá, hogy rám gondolt... Hát elég rossz érzés volt... Járt valaki így? Hogy reagáltatok? 37 vagyok egyébként, a fiam másfél, ő a második gyerekem... SZERINTEM nem nézek ki idősebbnek a koromnál, de ezek szerint lehet hogy mégis...
2018. máj. 28. 11:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%

27 vagyok anyukám 65... 37,5 évesen szült és akkor még ez egész ritka volt, mégsem nézték még a nagymamámnak soha.


37 évesen elég fiatal lennél azért nagymamámnak...

2018. máj. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%

Rossz erzes lehetett, pedig ma mar nagyon sok a 35 feletti anyuka.


Velem tobbszor volt, hogy nem tudtam eldonteni, hogy anyuka vagy nagymama van a gyerekkel, de jo, hogy csondben maradtam, mert anyuka volt.

2018. máj. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
25%

Biztosan 40 fölöttinek tudsz.


És ez elég ciki sztori :D

2018. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

Hidd el, égőbb volt a nőnek :)

Eleve nem értem, mikor idegenek ilyesmiket mondanak, utálom az ilyet.

Engem anyukám 34 évesn szült, a 80-as években, nem festette a haját nagyon hamar őszült, őt így mindenki a nagymamámnak nézte. De engem ez sosem zavart. Meg őt sem.

2018. máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
98%
Engem mulatat. Jót szoktam nevetni az ilyen szituációban. Lányom 18,5 a kicsi 1 éves. Zavarban szoktak jönni azok akik régen láttak. :)
2018. máj. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%

Sógornőm 39 évesen szülte az elsőt. Amikor kórházba került a kicsi (3 hónaposan), sokan sajnálkoztak, hogy a mamával kell bent lennie, nem értik, miért nem ér rá anya.

Ciki, nem ciki, ha valaki későn szül, az könnyen járhat így (37 vagyok, vágyom még egyre)


Viszont van olyan ismerősöm, aki 38 évesen szülte a másodikat, rá nem egészen 1 évre pedig jött az első unoka.

Szóval jogos a felvetés bizonyos kor fölött, hogy talán már unoka is lehet a pici.

2018. máj. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
Azèrt 37 èvesen elèg durva valakire azt mondani, hogy nagymamakorú. Èn is ennyi vagyok, sosem nèztek mèg a 6 èves fiam nagymamájának.
2018. máj. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
65%
mert 6 éves a gyerek. de ha egy pici baba lenne, bizony előfordulhatna.
2018. máj. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 vagyok, a férjem 38, a kicsink 2 éves. Őt rendszeresen nagypapának nézik, mert teljesen ősz. Mondjuk már 20 éves korától ősz, de ugye ezt ők nem tudják. Az arca teljesen fiatalos, nem fiatalabb a koránál, de nem is nagypapakorú.


A legjobb, hogy én is teljesen ősz lennék, csak festetem a hajamat, egyébként engem meg a gyerek bébiszitterének néznek, nem pedig az anyjának, mert elég alacsony és fiatalos vagyok.


A férjemnek ez a nagypapázás nagyon rosszul esik, olyankor el szokott ő is kámpicsorodni egy időre.

2018. máj. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
37 èveseket ritkán nèznek nagymamának, azèrt ez nem az a kor, ahol ez általános lehetne. Ott vagy rosszul tartja magát az anyuka nagyon, vagy öregesen öltözik vagy egyszerűen vak, aki ilyet hisz.
2018. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!