Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló szülők! Ti hogy...

Egyedülálló szülők! Ti hogy oldjátok meg, ha betegek vagytok?

Figyelt kérdés
2 napja 40 fokos lázam van, alig tudok a wcre is kimenni. Azon agyaltam, mi lenne most, ha lenne babám, és pl a párom dolgozna, és messze lenne minden nagyszülő.
2018. jún. 12. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A szükség nagy úr. Olyankor rendelem az ételt és sokat nézünk tvt, olvasok neki. Ha minden kötél szakad, akkor fizetett segítség, vagy barátnők.


Én az első nap szoktam nagyon rosszul lenni, olyankor barátnőm elviszi

2018. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Egyedül nevelek két picit, a nagy is csak 3 éves. Múlt héten gennyes mandulagyulladásom volt 39 fokos lázzal, de azért elvonszoltam magunkat játszótérre, útközben vettünk kaját a töröknél :)

Itthon többet néztek tévét mint amúgy.

2018. jún. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
anyám sokat mesélt arról, mikor tesómmal picik voltunk, apám határőr volt, alig volt otthon. egyedül kellett mindent csinálnia. én nem tudom, bírnám-e amiket mesél
2018. jún. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egyedülálló, de sokszor előfordul, hogy épp nem tud jönni senki (apa, nagyi dolgozik), olyankor bizony mesenézős nap van pizzával. És ami még változott, régen szépen kifeküdtem a legtöbb nyavaját házi gyógymódokkal, amióta gyerekek vannak sajnos több gyógyszert szedek, tüneti szereket, fájdalomcsillapítót, ilyesmit, mert nem tudom megtenni, hogy napokig fentrengjek.
2018. jún. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%

Én úgy, hogy nem vagyok beteg :DD

Nem engedhetem meg magamnak a betegséget, mert a 2 gyereket el kell látni, szerencsére sose voltam beteges típus, de most agyban is meggyőztem magam, hogy a betegség túl nagy luxus lenne nekem.

Volt már, hogy lázas lettem, de a kutyát ilyenkor is le kell vinni legalább reggel-este, így nem maradhatok akkor sem otthon.

Szerencsére mi nők nagyon erősek vagyunk.

2018. jún. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát én nem vagyok erős. Én a tipikus férfináthás nő vagyok :D
2018. jún. 12. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!