Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a párommal majdnem 10 éve...

Ha a párommal majdnem 10 éve megszakításos módszerrel szoktunk együtt lenni, baba nem csúszott be, akkor valamelyikünk meddő?

Figyelt kérdés

2018. jún. 13. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Én is így védekeztem, ráadásul több partnerrel, legalább 10 évig, nem lettem terhes, amikor akartuk akkor pár hónap alatt összejött.
2018. jún. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem.

Mi is így"védekezünk" és mikor szerettunk volna babát a harmadik probalkozos hónapban jött össze!

2018. jún. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem, mi is így voltunk, és elsőre összejött a baba, amikor szerettük volna.
2018. jún. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem feltétlenül. Mi is évekig megszakítással védekeztünk, majd amikor szerettünk volna babát, 3. és 1. hónapban jöttek össze.
2018. jún. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Erősítem a sokáig megszakítással védekezők táborát.

A fiam az első próbálós hónapban megfogant.

Utána 6 évig semmi ezzel a "védekezéssel". Aztán mégis becsúszott, de elvetéltem.

2018. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
12 éve megszakítással szexelünk, nem estem teherbe, csak amikor terveztük, mindkét alkalommal elsőre összejött. Védekezésnek amúgy ezt nem hívnám, és csak azért vagyunk így együtt, mert nem lenne probléma, ha becsúszna. Fiatalabb korunkban meg sem fordult a fejünkben, akkor mindig óvszerrel védekeztünk.
2018. jún. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Közel 10 évig használtam a megszakításos módszert több kapcsolatomban is. Amikor egyszer úgy voltunk vele a férjemmel hogy most élesben fejezzük be üsse kő azonnal megfogant a kislányunk pedig nem is középidőben történt.
2018. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

Nincs összefüggés; bár nálunk meddőségi központ és lombik lett a vége, amikor már szerettünk volna.

Dehát logikus: aki meddő, az megszakítással sem esik teherbe; a fordítottja viszont már nem igaz.

2018. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk 6 év lett a gyerekek között
2018. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó partneremmel es a párommal.ia igy vedekeztem ( utolsó 5 év az eletembol) es sosem estem teherbe, aztan gyerekvállalásra adtuk a fejunket,9.ciklusban lettem terhes
2018. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!