Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Első gumicsizma, bömbölés....

Első gumicsizma, bömbölés. Hogy próbálkozzak vele és mikor legközelebb? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Ma vettem neki végre egyet, úgy tűnik még egy darabig ilyen vacak időnk lesz. Amikor az üzletben ráadtam, akkor sít nagyon, de ez nem meglepő, mert minden cipő próbálásnál ez van. Utána viszont mikor megvettük, ráadtam, dicsértem neki, hogy milyen szép, ez az övé, most kapta, vettük a boltban, stb. Na olyan bömbölést vágott le, hogy az hihetetlen... Egy lépést nem volt hajlandó tenni benne, csak állt egy helyben, ahogy letettem a földre...


Gondolom olyan azért nincs, hogy akkor ez most neki nem fog kelleni. Hogyan próbálkozzak vele legközelebb, mikor fel kéne venni? Vagy akár mennyi időt pihentessük a "mumust", míg újra megpróbáljuk bevetni? 20 hónapos, 13 kiló és ha nincs rajta csizma vagy amiben lehet vízben is menni, cipelnem kell, én meg terhes vagyok ismét. Eddig cipeltem, de most már sok.


2010. jún. 16. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is várom a válaszokat, gumicsizma vásárlás előtt állunk. Ráadásul a biciklis bukósisakkal is ugyanígy vagyunk :( (másfél éves)
2010. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nem lehet amúgy, hogy a lábujja a talpa alá gyűrődött? Vagy nem maradt a csizma orrában papír, vagy vatta???
2010. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem maradt az orrában semmi (sajnos, mert az legalább megoldaná a kérdést...). A méret meg tök jó, mert még bőven van hely benne és simán belecsúszott a lába. A bukó hasonló dilemma nálunk is...
2010. jún. 16. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom (14 hós) is nagyon sírt, amikor először ráadtam a gumicsizmát, lábra sem volt hajlandó állni, igaz nem is volt alapban sem túl jó hangulatban. Amikor másodjára ráadtam, ugyanaz, nem volt hajlandó lábra sem állni, csak sírt. De amikor kivittem az udvarra és rájött, hogy mehet, amerre akar, megnyugodott, azóta szívesen veszi fel a csizmát.
2010. jún. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tetszik neki a színe... Most komolyan, ennyi idősen a lányomnak már elég komoly ízlése volt... Ráadásul alig volt idősebb, amikor ő is megkapta az első gumicsizmáját, de úgy, hogy külföldön sétálgattunk egy piacon, ő meg meglátta a csizmát egy kosárban, kikapta, magához ölelte. Kész. Épp hogy a méretet le tudtam ellenőrizni rajta, nem hogy felpróbáltatni vele, addig sem engedte ki a kezéből, hogy odaadjam az eladónak.
2010. jún. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!