Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen véleményt az olyan...

Milyen véleményt az olyan családokról ahol 5 vagy ennél több gyereket vállalnak?

Figyelt kérdés
2018. jún. 17. 15:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10-es, az nem zavar, hogy aztán azok a gyerekek adójából fog menni a te nyugdíjad?
2018. jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%

Amikor otthon "csücsültem" gyeden, gyesen, az volt a munkahelyem. Ugyanúgy adóforintokból kaptam, mint pl. a közalkalmazottak.

És ha úgy vesszük, a társadalom számára hasznos munkát végeztem, neveltem azokat az emberkéket, akik felnőve adóznak és mások számára is hasznot jelentenek.

Bàrmikor megeshet, hogy a nagyfiam a te házadat oltja, esetleg kiszed egy baleset után a kocsidból, vagy majd pár év múlva, amikor végez a lányom, a te gyereked fejlesztőpedagógusa lesz, a középső fiam meg a számteket tanítja neki.

Akkor majd jusson eszedbe, hogy ezek a gyerekek a te adóforintjaidból is részesültek, és légy büszke magadra.

Amúgy meg hidd el, ez a támogatás nem akkora ám, mint gondolod. Mert hiába forintosítod, fogalmad sincs, mennyibe kerül 5 gyereket normálisan felnevelni. Ahhoz bizony kőkeményen dolgozni kell, nem lehet csak úgy otthon ücsörögni.

2018. jún. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Imádom, az ilyen "az én adómból aztán ne" típusú embereket, látszik, hogy nem értik az egészet :D


Barátaimnak 8 gyereke van, másiknak 11. Szép család, nincs ezzel semmi gond, én becsülöm a sokgyerekeseket.

2018. jún. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!