Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnatok otleteket, hogy mit...

Adnatok otleteket, hogy mit jatszak a lanyommal?

Figyelt kérdés

1 eves es nem igazan erdeklik a jatekai (pedig fisher price zenelos, formabedobos van neki) miota leengedtuk a kisagyat, utal benne lenni, mert nem lat ki. Azota folyton lent van a foldon. Ha leulok melle, megun es otthagy. Felfedez. Pakol. Ma hajtogattam, nagy elvezettel dobalta szet a meg ossze nem hajtott ruhakst. Van egy 8 hetes kutyank, ki szoktunk ulni egy pokrocra. De a kutya tobbet van az olemben, a lanyom meg tepkedi a fuszalakat. A kutyaval kezdik megszeretni egymast, jol elvannak. De figyelni kell rajuk. Kinti kutya egyebkent, ma furdettem meg, tiszta joszag :) Hirtelen elindult Buldozer, a lanyom meg maszott utana. :D En meg szaladtam utanuk. Ha az agyban fekszunk, akkor Bogyo es Babocat nezunk, de inkabb en nezem es o nyitja , csukja az ablakot. En mar kivulrol tudom, melyik resz jon egymas utan (a husvetos a kedvencem, azt szoktam olvasni is neki). Van hintaja, abban szokott meg lenni meg most kap csuszdat. Nehacsegitek neki fuvet tepkedni, de csak felugyelo vagyok sokszor az o felfedezo utjan :)

Valami ujat nem tudtok? Mondjatok el, ti mit szoktatok csinalni :)


2018. jún. 20. 18:08
 1/7 A kérdező kommentje:

Jatszohaz, babaklub nem opcionalis (hosszu, hogy miert).

Setalni is szoktunk. Bocsi a hibakert.

2018. jún. 20. 18:10
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell vele semmi jàtszani!

Ugyanis ő neki az a jàték,amiket leírtàl(ablak nyitogatàs,kutya utàn màszàs stb.).Légy vele,ha be akar vonni,és hogy ne essen bàntódàsa,de többet nem kell tenned!

2018. jún. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Emlékeim szerint lányomnak is ebben a korban a fűtépkedés volt a kedvence. Szerintem sokkal hasznosabb ha meri felfedezni a világot ahogy Ő gondolja, mintha Fisher Price-szal rendeltetésszerűen játszik. Másik kedvenc szokott lenni a kavics, pl tehetsz egy flakonba.
2018. jún. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom ugyanezeket csinálja, mint minden 1 éves. A játszoházat nagyon szereti, heti egyszer megyünk vele zenés foglalkozásra egy bölcsibe, ringatót is szereti, minden délután játszótéren van 2-3 órát, homokozik, tologatja a babakocsit. Játékai nem nagyon érdeklik, a járássegitö a kedvence, azt szereti tologatni és szereti az egymásba rakható dobozait, mágneseket pakol a mágnestáblánkra. És szokott fürdeni a kis bébi medencéjében.
2018. jún. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lányod jól elszórakoztatja magát, amit csinál, az jót tesz neki és fejleszti, te pedig jól teszed, hogy figyelsz rá, folyamatosan felügyeled. Ha mégis akarsz neki új játékot, egyet tudok ajánlani, ami nagyon bevált nekünk: lehet kapni színes, egymásba rakható műanyag poharakat. Ezeket a lányom nagyon szerette egymásba rakosgatni, vagy ha tornyot építettünk neki, ledönteni. Ezzel mindig meglepően hosszú ideig el tudott játszani. Minőségtől függően egyébként 600-1200 Ft körül van egy készlet, és gyakorlatilag hároméves koráig nagyon sokat játszott vele!
2018. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hasonló az én 1 évesem is.

Néha labdázunk.Bírkózunk.Mondókázunk.Dobozba pakolunk..inkább ki mint be.Tologatja az autót nyuszi motort járássegítőt.Pakol ezerrel.Megy és megy és megy.

A közös játék csak pár percig érdekli simán otthagy😊

De mindeközben rengeteget beszélek neki.tanítgatom szavakra, hangok utánzására.

Játszótéren jól elvan de ott is én is csak felügyelő vagyok.

Kutyához macskához nem lehet engedni markolni akar nagyon nehéz megtanítani neki a simogatást.

Már nagyon várom, hogy "értelmesebb" dolgokat tudjunk együtt csinálni de még nem jött el az ideje.

2018. jún. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor meg vagyok nyugodva 😂

Azt hittem, mas kulonlegesebb dolgokat csinal az 1 evesevel. Olvastam facen, hogy sokan mar segitenek a takaritasban is 😂

Es azt tudjatok, miert forditja el a fejet, ha enni adok neki? Csak kezzel eszik. Hisztizik, dobalja magat.:/

Ki van keszitve neki a kajacskaja pl uveges, ha olyan van amit nem ehet. Es addig uvolt amig nem kap egy szelet zsiros kenyeret a szalonnasutesnel. Pedig mindig gondolok ra, hogy o is finomat egyen es nem kell neki.

2018. jún. 21. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!