Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukak, milyen hajviselet...

Anyukak, milyen hajviselet valt be nektek baba/kisgyerek mellett? Adnatok otleteket, hogy milyenre vagassam?

Figyelt kérdés

Kepet is linkeljetek legyszi, nem muszaj a sajatotokrol, lehet neten talalt kep hasonlo hajrol.


Hosszu, derekig ero egyenes kozepbarna hajam van, amire nem szanok mostansag sok idot, pedig rendszeresen apolnom kellene. Szeretnek valami sokkal konnyebben kezelhetobbet, amit viszont meg ossze lehet fogni, tehat nemtul rovidet.

- Olyat, amit nem kell sokaig szaritgatni

- beszaritas nelkul is jol nez ki


A testalkatom vekonyabb/atlagos, a homlokom kozepesen magas, az arcom hosszukas, ovalis, atlagos kinezetu.



2018. febr. 25. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Fenékig érő hosszú gesztenyebarna hullámos hajam van.
2018. febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Hidd el nekem maradj annál, ami most van.

Nekem volt már tüsi is, meg fenékig érő, szóval mindent kipróbáltam. Gyerek mellett a hátközépig érő a legpraktikusabb.

Nem túl hosszú, és semmi dolgod vele, csak mosod szárítod. A rövidebb macerásabb. És nyáron csak egy mozdulat kontyba kötni a hosszú hajat, hogy ne legyen meleged. A rövidebbet csatolni kell, és vagy úgy marad, vagy nem.


Ettől Függetlenül vágass olyat, ami tettszik, de a legpraktikusabb az a felhosszú/hosszú.

2018. febr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

A rovidebbel pont h nehezebb.. azt bekell szaritani ha elalszod akk ugy jarkalhatsz egésznap. A hosszu a legjobb csak össze fogod es kesz.

Na meg nem kell asszonyosnak lenni mert anya vagy.

A rovis haj meg sztem asszonykás.. a hosszú haj dögös!

Nekem hátközépig ér és semmibaj vele.

2018. febr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

Lapockáig érő hajam van, frufru nélkül.

Néha hosszabb, nyáron vágatok egy picit, meg megritkíttatom.


[link] - kb ilyen.


Könnyű kezelni, csak copfolom, néha fonom és ennyi. Este-vagy reggel megmosom és napközben megszárad.

2018. febr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
[link] - na, mint a kisképen.
2018. febr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

Ilyen az enyém, mint neki, csak ombre (szőke-világosszke):


[link]


Otthon copf, ha megyünk valahova, kiengedem, beszárítom vagy begöndörítem. Divatos és fiatalos.

2018. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
[link] tépett haj. A pasik forognak utánam azota:
2018. febr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg sokkal rosszabb a rövidet kezelni. Nekem kb. derékig érő hajam volt, most vágattam le decemberben. Már 2,5 éves a lányom, nem miatta, csak sajnos letöredezett, nem volt már szép. Ilyen nyakig érő long bobot vágattam. Utálom. Egyrészt szerintem öregít, másrészt akárhogy fogom össze, szarul néz ki, semmit nem lehet vele csinálni. A hosszú még egy sima lófarokkal is mutatott valahogy, ez meg csak akkor, ha reggel megmosom, megszárítom, és vasalóval beállítgatom. Másnap már nem áll sehogy, borzalmas. A rövid haj sokkal melósabb, alig várom, hogy visszanőjön a hajam.
2018. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Nekem long bob van, nem macerás. Fel is kötöm, ha olyan a helyzet.
2018. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Long bobra gondoltam en is, vall alattol vallig erore. Erdekes, hogy van, aki szerint maceras. Nekem a derekig ero haj az, sot majdnem a fenekemig er, nagyon hosszu, toredezett, sokat kellene fesulgetni, hogy ne gubancolodjon, mert valahogy a sok kontybakotes mellett gubancolodik, es ki kellene tobbszor fesulni, amihez sokszor semmi kedvem. Megszaritani sem ket perc. Szeretem a hosszu hajat, de most latni sem sokat latom a gyerek mellett, es apolni sincs turelmem, ezert go doltamegy olyan hosszra, amit meg felkotok konnyen, ha kell, de nem kell annyi ideig fesulgetni.


Koszi a valaszokat, johetnek meg.

2018. febr. 25. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!