Dackorszak? Segitség!

Figyelt kérdés
Itt lakunk az Isten háta mögött, Pingyomon. Nincs szomszésunk, csak telek tulajdonosok vabbak. Párom sokat van el, nemrég volt 4 napot távol. Konkrétan egy erdő mellett élümk. Jogsim nincs, kocsi van. Buszközlekedés szar..még az út is, ami odavisz. 1 évesem non stop kér. Mindenért sír. Foglalkozni kell vele. Van, hogy egész nap kint ülünk a kutyával és játszunk. Párom ma maszekolt, hazajött, pihent és ment éjszakára. Megint egyedül vagyunk, társaság nuku. Játszöház nem jöhet szóba, babaklub sem. Nemrég fejeztem be egy tanfolyamot, de csak a tanárok jóindulatán múllott, mert nem tudtam bejárni. Napközben, ha alszik, akkor a háztartást csinálom, nem tudok a kertben dolgozni. Este fél 9 mire elalszik. Kiakadtam, mert mindig sötétben csinálom a kertet. Locsolva 2-3 naponta van. Tavaly eladásra termeltem, idén? Áhh..Ma betört az egyik szoba ajtajának az üvegw, mert erőteljesebben zártam be. Nagyon félek elmondani páromnak..szeretem a lányom, de igazi matrica lett. Főzés közben kapaszkodik a lábamba, levesziva szemüvegem, harap és pofozkodik. Pedig nem vagyunk előtte idegesek, mindent megkap. Viszont, ha wcre elmegyek, ordít. Kajálásnál veri magát a székben. Fürdésnél ordít. Tegnap nem foglalkozott velem, mert le akartam vágni a körmét. Nem hagyja. Kapálözik, csapkod. Szoktatni akartuk a medencébe, ordít. Havonta 1x lemegyünk anyáékhoz, de nem lehetünk mindig a nyakukon. Bölcsiről idén lekéstünk. Belefogtunk egy nagy projektbe, sok pénzt elvisz. Mit csinálhatnék, hogy könnyebb legyen? Mindenért sírás van, van, hogy lefekszik a földre és dobálja magát. Kiságyban ordít mióta leengedtük és nem lát ki. Nagyon szégyellem magam a történtekért, de tényleg 0-24 nincs más társasága csak én.
2018. jún. 21. 19:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibakert. :/
2018. jún. 21. 19:20
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem azzal van a legnagyobb baj hogy ennyi idosen nincs tarsasaga, hanem azzal hogy gondolom allandoan a legkisebb szirszarert mar megy a gugyulubugyulu. Add oda neki a jatekait aztan ha ugy van kedve verje foldhoz magat. Ha nem foglalkozol a hisztivel egyszer majd megunja. Lehet lepontozni de 2 fiam es egy lanyom van. Egyik se lett egy hiszteria.
2018. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az apja kenyezteti el, ha itthon van. O ram szol mindenert pl hallom, hogy sir a gyerek, mar bokdos, hogy ugorjak, pedig en varni akarok 2-3 percet mire o odamegy. Ha nem keri az etelt, nem adok neki mast - jon az apja, ad olyat, amit megeszik pl dormit. Ha nem akar aludni, meg este 9kor is athozza es mikor mar alszik el, akkor visszuk vissza.
2018. jún. 21. 19:59
 4/12 A kérdező kommentje:
A gyerek ezt eltanulja es mar forditja el a fejet, mikor kanalaat kap. Ma kiprobaltam, meglebegtettem elotte egy dormit, az kellett neki. A jarekai nem erdeklik. Max a bogyo es baboca. Amugy mindig anya vagy apa. Kapaszkodik a gatyamba fozes kozben. Ki nem lehet menni, ha alszik, mert 10 percenkent ordit.
2018. jún. 21. 20:01
 5/12 A kérdező kommentje:
Neha nagyon eleg..
2018. jún. 21. 20:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el fodrászhoz vagy kozmetikushoz vagy edzeni és pihenj pár órát. Türelmesebb leszel. Szeparációs szorongása van, szerezz hordozókendőt, tedd a hátadra, mehetsz a kertbe. A visítást abba fogja hagyni pér hónapon belül, csak nehéz kivárni. Az enyém is abbahagyta és azóta egy angyal. Előtte borzasztó hisztis sírós volt.
2018. jún. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem dackorszak, hanem szepa.

De a dackorszak nehéz lesz nektek, ha ezen se lendültök át.

Keríts egy kendőt, kösd magadra, házimunkázz úgy, utána pedig koncentrálj rá 100 %-ig. Tanítsd, figyeld, tereld, játssz

2018. jún. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmi szokatlant nem olvastam az írásodban, a szepás 1 évesek ilyenek. Az az egy furcsa, hogy nem lát ki a kiságyából. Nem rácsos? Vagy lehet megérett leesésgátlós kiságyra. Biciklivel nem tudtok eljárni közeli település játszóterére?
2018. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az ablakon nem tud kinezni. Eddig az volt a szorakozasa, hogy kinezett az ablakon, ha teregettem :)

Ma kavezni sem lehetett tole. A tegnap betort uveget kiszedte parom es fel kellett porszivozni, mosni utana. Meg akkor mar be is agyaztam, ilyenek..orditott, mint a sakal igy tettem be meset. O sajnos addig nem

hagyja abba, amig az nincs amit akar. Anyaeknal van jatszoter a legkozelebb 25-30 percre..itt nem olyan egyszeru. Mindenki szerint a vilag vegen lakunk..baratnom szerint hiaba szep hely, olyan, mint a pokol..mintha teljesen masik vilagban lennel..sajnos koltozni nem tudunk, jogsim tavasszal lesz. Akkor ez szepa nem dackorszak?

2018. jún. 22. 09:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, szepa és annál hosszabb lesz, minél inkább nem törődsz az igényével, hogy a nap minden percében veled legyen. ;)
2018. jún. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!