Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Éreztetek kiüresedést miután...

Éreztetek kiüresedést miután "meglettek" a gyerekek? Mi a következő lépcsőfok?

Figyelt kérdés

Az elmúlt években mi a párommal úgy be voltunk pörögve, ház, gyerek "projekt". Most megvan a kívánt gyerekszám, úgymond csak élni "kell". Eljárni dolgozni, nyugiba lenni. Eddig meg csak hajtottunk, diploma, munka, otthon, gyerekek ezerrel.


Szóval éreztetek így? :)


2018. jún. 14. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Én egy kis nyugalmat szeretnék. Hogy lehet gyerekek, ház mellett ürességet érezni? A ház körül, udvaron is folyton van mit tervezni, újítani, a gyerek minden életkorban más, nem is értem a problémádat.
2018. jún. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Fel is kell nevelni azokat a gyerekeket. Jelenleg amilyen elevenek, minden nap egy kihívás, nem szoktunk unatkozni. Majd ha kirepülnek, ráérünk "csak élni" a férjemmel.
2018. jún. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha tényleg így érzel és még nem vagytok házasok, (csak tippelem, mert azt írtad párod és nem férjed) akkor házasodással járó előkészületek és lagzi jó elfoglaltság lehet számodra. :) Bár szerintem is sokkal később jön el ez az érzés.
2018. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
En az uresedest ugy erzem hogy a ferjemmel nincs idonk egymasra. Es teljesen jol megvagyunk de hianyzik hogy kozelebb keruljunk egymashoz ujra. Csak gyerekekkel eleg nehez minosegi idot eltolteni ketten
2018. jún. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt érzem, mint az utolsó.

Mióta a 2. gyerekünk is megszületett, normálisan egy jót nem tudtunk még beszélgetni a férjemmel, nagyon hiányzik a minőségi együtt töltött idő, mert ez hosszú távon a kapcsolat halálához vezethet.

2018. jún. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Mi hat gyermeket szeretnénk, kb 2 hét múlva érkezik is a hatodik, és tudom hogy nem kellene erre gondolnom de már most nem tudom elképzelni hogy mi lesz ha nem leszek többé terhes, nem lesz többé kicsi babám. Pedig nem nagyok a gyerekeim és mindennap van mit tenni.
2018. jún. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem nevezném kiüresedésnek, de hasonlót éreztem. A karrieremben elértem, amit akartam, megvolt a tervezett létszám, lett saját házunk, esküvő, kutya stb.

Megoldottuk a dolgot még egy babával :)

2018. jún. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Utolso mond valamit.

Ha ennyi energiatok van, akkor meg tuti vallalnek egy ujabb gyereket.

2018. jún. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem, mert mindig volt valami project. Mégegy végzettséget szereztem, aztán munkahelyváltás, férjnek munkahelyváltás, jajj, iskolába megy a gyerek, aztán eldöntöttük, hogy külföldre költözünk, új nyelv megtanulása, költözés, itt is új munka, a férjem rákos, a férjem meggyógyult, házvásárlás, költözés, a férjem megint rákos, 3 hónap kemó, mostmár minden rendben lesz, nekem saját vállalkozás, férjet előléptetik, én újra tanulok, mostmár tényleg rendben az életünk. Aztán huhh, itt egy kamasz gyerek, mikor nőtt meg így????
2018. jún. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miert kell mindig valami ujabb kituzott cel a boldogsaghoz? Nem eleg azt elvezni, ami van?
2018. jún. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!