Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nők! Terhesen kezdtek ki veletek?

Nők! Terhesen kezdtek ki veletek?

Figyelt kérdés
Mit szóltatok volna, ha valaki rátok nyomul?
2018. jún. 30. 09:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Ugyanazt szóltam volna, mint nem terhesen. Elhajtottam volna a halál..... - ra.


Egyébként nem tudom, de terhes nőkre nyomulni nem perverz?

2018. jún. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Engem 6 hónapos terhesen meghívott egy dzsúzra a kollégám, és kifejtette, hogy ő nagyon szívesen lefeküdne velem, a terhességem ténye számára kifejezetten vonzó. Konkrétan köpni-nyelni nem tudtam. Részemről annyira el voltam foglalva azzal, hogy kismama vagyok, hogy fel sem tűnt, hogy előtte flörtöltünk egymással. De ezek szerint mégis, ha ez lett a vége.:D A pasit természetesen lekoptattam, mondtam neki, hogy elnézést, ha félreérthető lettem volna, de részemről ez a dolog nem pálya. Azóta is ki vagyok akadva, és el nem tudom képzelni, hogy a férjemen kívül hogy a viharba lehetnék vonzó bárkinek terhesen.
2018. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is vannak ilyen atrocitásaim

nem is értem hogy miért gondolják a férfiak más terhes nőjét vonzónak szexuálisan

bizarr

2018. jún. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
Mi ez a megfeleléskényszer a nőkben, hgy valaki halál megalázóan viselkedik veletek, pl. terhesen dugni invitál, erre még ti kértek elnézést?
2018. jún. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
4, nem érted az iróniát.
2018. jún. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Volt, az exemmel véletlen összefutottam. Amikor nemet mondtam kínos magyaràzkodàsba kezdett, hogy a kolegàja mesélte, hogy lefeküdt egy pocakos nővel és ő is ki akarta próbálni... Ki nevettem és ott hagytam
2018. jún. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
9 eve az elso terhessegemnel volt egy eset, de ott mint kiderult nem vette eszre hogy terhes vagyok. Internetkavezoban ultem 8 hos terhesen, tel volt, az emberen tobb ruha van azert. A mellettem ulo "kedves" ember beszolt parszor. Eloszor levegonek neztem, aztan jo latvanyosan megsimogattam a hasamat. Na a pasi akkor kapcsolt, hogy terhes vagyok, nem is kicsit. A hab a tortan az volt amikor felalltam es odamentem a par meterrel arrebb telefonalo ferjemhez. Azt a kepet leirni nem lehet amit a pasi vagott 😂
2018. jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Azért írom, mert szemeztem már nem egy terhes nővel és nekem ez tök fura.

De ezek szerint létezik, hogy terhes nők pasiznak.

2018. jún. 30. 11:32
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Kerdezo ezt honnan szurted le?? Olvasd el ujra a valaszokat kerlek...
2018. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
6. válaszból, ahol a férfi lefeküdt egy pocakos nővel.
2018. jún. 30. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!